Producenci
AUKEY Ultraszybka ładowarka sieciowa 2xUSB Power Delivery (1xUSB A+1xUSB C) 65W 5.4A PA-B3
Opis
Aukey PA-B3
Ładowarka GAN Aukey PA-B3 Aukey Omnia PA-B3 65 W to najwyższy standard ładowania, który stanowi prawdziwą rewolucją w świecie ładowarek sieciowych. Doskonale nadaje się nie tylko do ładowania smartfonów, ale też wszelkich innych urządzeń, włącznie z laptopami. Ładowarka wyposażona jest w dwa porty USB-A i USB-C o łącznej mocy 65 W. Zastosowano tutaj technologię inteligentnego rozdziału napięcia pomiędzy portami, dzięki czemu ładowanie urządzeń jest jeszcze bardziej efektywne. Niewielkie rozmiary sprawiają, że jest zaskakująco poręczna. A jej możliwości są ogromne! Ładowarka sieciowa Aukey Omnia Mix 65 W wyposażona jest w innowacyjną technologię GaNFast, która pozwoliła na stworzenie nowatorskiej ładowarki o imponujących możliwościach. Dzięki zastosowaniu azotku galu (GaN), całkowicie nowego materiału półprzewodnikowego, ładowarki GaN mogą działać nawet 100 razy szybciej niż takie, które w układzie mocy posiadają tradycyjny krzem. Aukey Omnia posiada także cenione rozwiązanie Dynamic Detect, która pozwala na bardziej elastyczne dostarczanie energii do urządzenia. Wszystko to sprawia, że Omnia zaskakuje swoimi możliwościami i efektywnością. Przekonaj się, jak wygląda przyszłość ładowania dzięki najbardziej nowoczesnym technologiom Aukey!
Dane techniczne
| Rodzaj | Sieciowa |
| Moc | 65 W |
| Napięcie wyjściowe | 20 V |
| Prąd wyjściowy (maks.) | 5.4 A |
| Złącza | 1 x USB 3.0 |
| Złącza | 1 x USB (Type C) |
| Akcesoria w zestawie | Ładowarka, oryginalne opakowanie |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 52 x 52 x 30mm |
| Waga | 102 g |
| Pozostałe parametry |
|