Producenci
AVIZIO POWER Zasilacz UPS 1kVA 600W 1x9AH
Opis
Gwarantujący pełną ochronę, niewielki zasilacz awaryjny UPS pracujący w technologii Line Interactive udoskonalonej o system automatycznej stabilizacji napięcia AVR.
W zamyśle konstrukcyjnym urządzenie dedykowane do zasilania wszelkiego typu urzadzeń komputerowych oraz peryferyjnych takich jak kasy fiskalne, routery, modemy, systemy alarmowe, RTV, CCTV itp.
Opis:
- Praca zasilacza sygnalizowana bezawaryjnymi diodami LED oraz alarmami dźwiękowymi
- Wbudowana inteligentna ładowarka, optymalizuje i skraca czas ładowania akumulatora
- Funkcja AVR ( Automatic Voltage Regulator) do ciągłego lub chwilowego stabilizowania napięcia w standardowym wyposażeniu urządzenia. AVR to rodzaj filtra, który stabilizuje automatycznie napięcie wyjściowe chroniąc urządzenia końcowe przed skokami napięcia w sieci
- Symulowana fala sinusoidalna prądu wyjściowego umożliwia pracę urządzeniom wrażliwym na charakterystykę prądu zasilającego.
- Automatyczny restart podczas przywracania zasilania AC
- Zimny start umożliwia uruchomienie urządzenia bez podłączenia do sieci co umożliwia wykorzystanie zasilacza jako PowerBank w sytuacjach kryzysowych
- Test samokontroli jakości pracy z wbudowana funkcja autodiagnostyki
- Ładowanie w trybie wyłączenia
- Mikroprocesorowy system sterowania.
- Inteligentne zarządzanie akumulatorem.
- System alarmowy informujący o przeciążeniu pracy, rozładowaniu, trybie pracy na baterii, czasie wymiany baterii.
- Port komunikacyjny USB do zarządzania urządzeniem z poziomu dołączonego oprogramowania wraz z zapisaną historią zdarzeń
Panel przedni:
- Włącznik / wyłącznik
- Diody informacyjne
Panel tylny:
- Wbudowany kabel zasilający (długość 1m) zakończony wtyczką typu F CEE 7/7
- 2 x Gniazdo wyjściowe 230V typu F CEE 7/3
- Port serwisowy USB typ B (kabel w zestawie)
- Bezpiecznik przeciążeniowy - reset
Dane techniczne
| Moc pozorna | 1000 VA |
| Moc czynna | 600 W |
| Architektura UPS-a | line-interactive |
| Kształt napięcia wyjściowego | Modyfikowana sinusoida |
| Liczba faz na wejściu | 1 (230V) |
| Liczba akumulatorów | 1 |
| Napięcie | 12 V |
| Pojemność akumulatora | 9 Ah |
| Czas przełączenia (maks.) | 6 ms |
| Czas ładowania | 6 h |
| Typ obudowy | Tower |
| Zabezpieczenia / filtry | Przeciwprzeciążeniowe |
| Zabezpieczenia / filtry | Przeciwprzepięciowe |
| Zabezpieczenia / filtry | Przeciw przeładowaniu |
| Zabezpieczenia / filtry | Przeciwzwarciowe |
| Porty zasilania we. | Wtyczka sieciowa |
| Porty zasilania wy. | 2 x typ C/F (Schuko) |
| Gniazda we/wy | 1 x USB (Type B) |
| Kolor | Czarny |
| Pozostałe parametry | Specyfikacja
Wejście:
Wyjście:
Bateria:
Czas podtrzymania:
Ochrona:
Wskaźniki:
Alarmy:
Łączność:
Warunki środowiskowe:
|