Producenci
AVTek Ekran elektryczny Business Electric 240, 16:10 , 235 x 146.8 cm, powierzchnia biała, matowa
Opis
Ekran elektryczny Business Electric 240
- Obudowa metalowa Magnum w kolorze białym o kwadratowym przekroju
- Płaska powierzchnia dolna idealna do zabudowy w podwieszanych sufitach
- Dolna belka wykonana z materiału zapobiegającemu fałdowaniu materiału
- Idealny do montażu sufitowego lub ściennego
- Płynna, cicha praca silnika tubowego typu 35-6/28
- Wysokiej jakości powierzchnia projekcyjna ze współczynnikiem odbicia światła 1.0
- Czarny TOP pozwala na dopasowanie wysokości obrazu do poziomu oczu widza
- Czarne ramki boczne zwiększają kontrast oglądanego obrazu
- Technologia Plug and Play - ekran jest gotowy do pracy bezpośrednio po podłączeniu do prądu
Dane techniczne
| Rodzaj ekranu | Rozwijany elektrycznie |
| Montaż | Podwieszany |
| Montaż | Ścienny |
| Proporcje obrazu | 16:10 |
| Wymiary ekranu | 2400 x 2000 mm |
| Wymiary obrazu | 2350 x 1468 mm |
| Projekcja | Przednia |
| Akcesoria w zestawie | Sterowanie ścienne i bezprzewodowe (typu A-OK). |
| Pozostałe parametry | - Czarne ramki boczne: 25 mm |
| Szczegóły gwarancji | Gwarancja na produkt: 3 lata
|