Producenci
AVTek Ekran elektryczny Video Electric 200, 4:3, 195 x 146.2 cm, powierzchnia biała, matowa
Opis
ZAPYTAJ O CENĘ PROJEKTOWĄ !!!
Ekran elektryczny Video Electric 200
- Obudowa metalowa Magnum w kolorze białym o kwadratowym przekroju
- Płaska powierzchnia dolna idealna do zabudowy w podwieszanych sufitach
- Dolna belka wykonana z materiału zapobiegającemu fałdowaniu materiału
- Idealny do montażu sufitowego lub ściennego
- Płynna, cicha praca silnika tubowego typu 35-6/28
- Wysokiej jakości powierzchnia projekcyjna ze współczynnikiem odbicia światła 1.0
- Czarny TOP pozwala na dopasowanie wysokości obrazu do poziomu oczu widza
- Czarne ramki boczne zwiększają kontrast oglądanego obrazu
- Technologia Plug and Play - ekran jest gotowy do pracy bezpośrednio po podłączeniu do prądu
- Sterowanie ścienne i bezprzewodowe (typu A-OK) w zestawie
Dane techniczne
| Rodzaj ekranu | Rozwijany elektrycznie |
| Montaż | Ścienny |
| Montaż | Podwieszany |
| Proporcje obrazu | 4:3 |
| Wymiary ekranu | 2000 x 2000 mm |
| Wymiary obrazu | 1950 x 1462 mm |
| Projekcja | Przednia |
| Akcesoria w zestawie | Sterowanie ścienne i bezprzewodowe (typu A-OK) |
| Pozostałe parametry | - Czarne ramki boczne: 25 mm |
| Szczegóły gwarancji | Gwarancja na produkt: 3 lata
|