Producenci
AVTek Ekran elektryczny Video Electric 300P/4:3/300x227,5cm
Opis
ZAPYTAJ O CENĘ PROJEKTOWĄ !!!
Video Electric 300P
- Obudowa metalowa Magnum w kolorze białym o kwadratowym przekroju
- Płaska powierzchnia dolna idealna do zabudowy w podwieszanych sufitach
- Powiększona środkowa rolka główna dla zwiększenia gładkości powierzchni
- Dolna belka wykonana z aluminium zwiększającego sztywność i zapobiegająca fałdowaniu materiału
- Idealny do montażu sufitowego lub ściennego
- Płynna, cicha praca silnika tubowego typu 35-6/28
- Wysokiej jakości powierzchnia projekcyjna o zwiększonej grubości ze współczynnikiem odbicia światła 1.0
- Czarny TOP pozwala na dopasowanie wysokości obrazu do poziomu oczu widza
- Czarne ramki boczne zwiększają kontrast oglądanego obrazu
- Technologia Plug and Play - ekran jest gotowy do pracy bezpośrednio po podłączeniu do prądu
- Sterowanie ścienne i bezprzewodowe (typu A-OK) w zestawie
- Gwarancja na produkt: 3 lata
Dane techniczne
| Rodzaj ekranu | Rozwijany elektrycznie |
| Montaż | Podwieszany |
| Montaż | Ścienny |
| Proporcje obrazu | 4:3 |
| Wymiary ekranu | 3000 x 2275 mm |
| Wymiary obrazu | 2900 x 2175 mm |
| Projekcja | Przednia |
| Pozostałe parametry | - Czarne ramki boczne: 50 mm |