Producenci
AVTek Ekran na statywie Tripod Standard 150, 1:1, 150x150cm, powierzchnia biała, matowa
Opis
Ekran na statywie Tripod Standard 150
Matt White: uniwersalna, biała, trójwarstwowa powierzchnia, do stosowania w warunkach kontrolowanego oświetlenia.
Czarny tył. Zapewnia doskonały jednolity obraz. Polecana do sal prezentacyjnych, szkoleniowych, lekcyjnych. Może być stosowana przy silnym oświetleniu znajdującym się z tyłu ekranu. Duży kąt oglądalności 75° (R/L). Współczynnik odbicia 1.0.
Cechy produktu:
- Elegancka, metalowa obudowa w kolorze czarnym
- Ergonomiczny uchwyt do przenoszenia i regulacji wysokości
- Mobilny i łatwy do przechowywania w pozycji pionowej dzięki składanemu trójnogowi
- Specjalne ramię do ustawiania ekranu pod odpowiednim kątem eliminuje efekt trapezu
- Wzmocnione plastikowe końcówki nóżek
- Wysokiej jakości powierzchnia projekcyjna ze współczynnikiem odbicia światła 1.0
Dane techniczne
| Rodzaj ekranu | Rozwijany ręcznie |
| Montaż | Stojący |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Proporcje obrazu | 16:10 |
| Proporcje obrazu | 4:3 |
| Proporcje obrazu | 1:1 |
| Przekątna | 212 cm |
| Wymiary ekranu | 1500 x 1500 mm |
| Wymiary obrazu | 1500 x 1500 mm |
| Projekcja | Przednia |
| Pozostałe parametry | - Długość obudowy: 1569 mm |
| Szczegóły gwarancji | Gwarancja na produkt: 3 lata |