Producenci
AVTek Ekran na statywie Tripod Standard 175, 1:1, 175x175cm, powierzchnia biała, matowa
Opis
EKRAN NA STATYWIE
- Elegancka, metalowa obudowa w kolorze czarnym
- Wysokiej jakości powierzchnia projekcyjna typu Matt White
- Współczynnik odbicia 1.0
- Mobilny i łatwy do przechowywania w pionie, składany trójnóg
- Ergonomiczny uchwyt do przenoszenia i regulacji wysokości
- Specjalne ramię do ustawiania ekranu pod odpowiednim kątem eliminuje efekt trapezu
- Metalowa obudowa ekranu podwyższa jego trwałość, zabezpieczając przed uszkodzeniami i kurzem
- Gumowe końcówki nóżek
Matt White: uniwersalna, biała, trójwarstwowa powierzchnia, do stosowania w warunkach kontrolowanego oświetlenia. Czarny tył. Zapewnia doskonały jednolity obraz. Polecana do sal prezentacyjnych, szkoleniowych, lekcyjnych. Może być stosowana przy silnym oświetleniu znajdującym się z tyłu ekranu. Duży kąt oglądalności 75o (R/L). Współczynnik odbicia 1.0.
Dane techniczne
| Rodzaj ekranu | Rozwijany ręcznie |
| Montaż | Stojący |
| Proporcje obrazu | 16:10 |
| Proporcje obrazu | 4:3 |
| Proporcje obrazu | 1:1 |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Wymiary ekranu | 1750 x 1750 mm |
| Wymiary obrazu | 1750 x 1750 mm |
| Projekcja | Przednia |
| Pozostałe parametry | - Długość obudowy: 1819 mm |
| Szczegóły gwarancji | Gwarancja na produkt: 3 lata
|