Producenci
AVTek Ekran ścienny ręczny Cinema 200, 16:9, 200x200cm, powierzchnia biała, matowa
Opis
Ekran projekcyjny Cinema 200
- Obudowa metalowa w kolorze białym
- Idealny do montażu sufitowego lub ściennego
- Dolna belka zapobiega fałdowaniu materiału
- Blokada zabezpieczająca przed zwijaniem
- Regulacja wysokości dolnej krawędzi
- Wysokiej jakości powierzchnia projekcyjna ze współczynnikiem odbicia światła 1.0
- Czarny TOP pozwala na dopasowanie wysokości obrazu do poziomu oczu widza
- Czarne ramki boczne zwiększają kontrast oglądanego obrazu
Gwarancja na produkt: 3 lata
Dane techniczne
| Rodzaj ekranu | Rozwijany ręcznie |
| Montaż | Ścienny |
| Montaż | Podwieszany |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna | 88 '' |
| Wymiary ekranu | 200 cm x 200 cm. |
| Wymiary obrazu | 190 cm x 107 cm. |
| Projekcja | Przednia |
| Waga | 6.5 kg |
| Pozostałe parametry | - Czarny TOP: 89 cm |