Producenci
AVTek Ekran ścienny ręczny Wall Standard 200, 1:1, 200x200cm, powierzchnia biała, matowa
Opis
EKRAN RĘCZNIE ROZWIJANY
- Wysokiej jakości powierzchnia projekcyjna typu Matt White
- Współczynnik odbicia światła 1.0
- Regulacja wysokości dolnej krawędzi
- Obudowa metalowa w kolorze białym
- Wygodny montaż - specjalnie dopasowane uchwyty, przeznaczone do montażu ściennego i sufitowego w zestawie
Powierzchnia Matt White: uniwersalna, biała powierzchnia, do stosowania w warunkach kontrolowanego oświetlenia. Zapewnia doskonały jednolity obraz. Polecana do sal prezentacyjnych, szkoleniowych, lekcyjnych. Może być stosowana przy silnym oświetleniu znajdującym się z tyłu ekranu. Duży kąt oglądalności 75 stopni (R/L). Współczynnik odbicia 1.0.
Dane techniczne
| Rodzaj ekranu | Rozwijany ręcznie |
| Montaż | Ścienny |
| Montaż | Podwieszany |
| Proporcje obrazu | 16:10 |
| Proporcje obrazu | 4:3 |
| Proporcje obrazu | 1:1 |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Wymiary ekranu | 2000 x 2000 mm |
| Wymiary obrazu | 2000 x 2000 mm |
| Projekcja | Przednia |
| Pozostałe parametry | - Długość obudowy: 2076 mm |
| Szczegóły gwarancji | Gwarancja na produkt: 3 lata
|