Producenci
AVTek Pro Mount Direct mocowanie podsufitowe
Opis
AVTek Pro Mount Direct mocowanie podsufitowe
Dane techniczne
| Użytkowanie | Duża sala |
| Rodzaj | Sufitowy |
| Przeznaczenie | Projektory |
| Obciążenie (maks.) | 15 kg |
| Regulacja w pionie | 90 ° |
| Regulacja w poziomie | 360 ° |
| Regulacja wysięgu | Nie |
| Wysięg (maks.) | 13 cm |
| Rozstaw otworów mont. (maks.) | 38 cm |
| Materiał | Aluminium |
| System prowadzenia kabli | Tak |
| Kolor | Stalowy |
| Szczegóły gwarancji | Gwarancja na produkt:3 lata
|