Producenci
AVTek Uchwyt Easy Mount - uniwersalny, długość 43-65 cm, udźwig max. 10kg
Opis
Cechy szczególne modelu AVTek EasyMount
- Możliwość montażu bezpośredniego do sufitu
- Regulowana długość uchwytu
- Maksymalny rozstaw otworów mocujących projektora - 32 cm
- Możliwość przeciągnięcia kabla bez końcówki
Dane techniczne
| Użytkowanie | Mała sala |
| Rodzaj | Sufitowy |
| Przeznaczenie | Projektory |
| Obciążenie (maks.) | 10 kg |
| Regulacja w pionie | 15 ° |
| Regulacja w poziomie | 22.5 ° |
| Wysięg (maks.) | 65 cm |
| Wysięg (min.) | 43 cm |
| Materiał | Stal |
| Kolor | Biały |
| Szczegóły gwarancji | Gwarancja na produkt: 3 lata
|