Producenci
AVTek Uchwyt ścienny WallMount Pro 1200
Opis
Uchwyt ścienny do projektorów krótkoogniskowych WallMount Pro 1200
Dane techniczne
| Użytkowanie | Duża sala |
| Rodzaj | Ścienny |
| Przeznaczenie | Projektory |
| Obciążenie (maks.) | 12 kg |
| Regulacja w pionie | 42 ° |
| Regulacja w poziomie | 42 ° |
| Regulacja wysięgu | Tak |
| Wysięg (maks.) | 116.5 cm |
| Wysięg (min.) | 63.5 cm |
| Materiał | Aluminium |
| System prowadzenia kabli | Tak |
| Kolor | Biały |
| Pozostałe parametry | Maksymalny rozstaw otworów mocujących projektor: 30 cm |