Producenci
AVTek WallMount Next 1200
Opis
Dane techniczne
| Użytkowanie | Duża sala |
| Rodzaj | Ścienny |
| Przeznaczenie | Projektory |
| Obciążenie (maks.) | 20 kg |
| Regulacja w poziomie | 360 ° |
| Regulacja wysięgu | Tak |
| Wysięg (maks.) | 120 cm |
| Wysięg (min.) | 78 cm |
| Rozstaw otworów mont. (maks.) | 39 cm |
| Materiał | Stal |
| System prowadzenia kabli | Tak |
| Pasuje do | Pasuje do większości projektorów krótkoogniskowych na rynku |
| Kolor | Biały |
| Waga | 4 kg |