Producenci
AWEI Powerbank 10000mAh 38,5W P89K wbudowane kable USB-C , Lightning wyjścia 1xUSB+ USB-C
Opis
Obsługuje produkty Apple i urządzenia z systemem Android
W zestawie znajdują się dwa kable do szybkiego ładowania, zaprojektowane specjalnie dla urządzeń Apple i Android, co rozwiązuje problemy z szybkim ładowaniem różnych modeli telefonów komórkowych jednocześnie.
Cztery porty wyjściowe
Naładuj wiele urządzeń za pomocą tylko jednego powerbanka zapewniając niezawodną moc na cały dzień.
Duża pojemność
10000 mAh uratuje Cie w każdym momencie twojego dnia. Naładuj swój telefon nawet kilka razy przed koniecznością ponownego naładowania.
Znakomity wygląd
Krystalicznie czyste. Modne i swieże dopasowanie kolorów. Budowa wygodna dla oka.
Zabierz go na pokład
W sam raz na dalekie podróże samolotem.
Dane techniczne
- Marka: AWEI
- Typ: Powerbank
- Pojemność baterii: 10000 mAh
- Pojemność znamionowa: 6000 mAh
- Waga: 221,4g
- Wymiary: 122 x 76 x 20 mm
- Typ baterii: Litowo polimerowa
- Wyjście bezprzewodowe 5 W/7,5 W/10 W/15 W
- Wyjście USB-C 5V/3A | 9V/2.22A | 12V/1.67A (20W)
- Wejście USB-C 5V/3A | 9V/2A
- Wyjście USB 5V/4,5A | 4,5V/5A | 5V/3A | 9V/2A | 12V/1,5A (22,5 W)
Dane techniczne
| Typ baterii | Zewnętrzna |
| Pojemność baterii | 10000 mAh |
| Typ ogniwa | Li-poly |
| Napięcie | 12 V |
| Prąd wyjściowy (maks.) | 5 A |
| Prąd wyjściowy (min.) | 1 A |
| Porty USB | 2 x USB Type-C |
| Porty USB | 1 x Lightning |
| Porty USB | 1 x USB 2.0 Type-A |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 122 x 76 x 20 mm |
| Waga | 221 g |