Producenci
AWEI Powerbank 10000mAh P10K 22,5W 2xUSB + USB-C
Opis
Ekspresowe ładowanie
Ładuje w prędkości 22,5 W oraz PD20W, zapewniające odpowiednią moc i bezpieczeństwo ładowania. Moc PD20W jest kompatybilna z urządzeniami od Apple (iPhone 8-15, iPad).
Duża pojemność
10000 mAh pełnej energii. Podróżuj bez zmartwień o twoją baterie.
Naładuj aż trzy urządzenia w jednym momencie!
Niezbędne narzędzie w podróży, które naładuje Twoje urządzenia zawsze i wszędzie.
Trzy porty ładowania
Każdy port umożliwia szybkie ładowanie, zapewniając wygodę i oszczędność czasu. Dzięki temu możesz jednocześnie naładować telefon, tablet i inne urządzenia.
Dane techniczne
| Typ baterii | Zewnętrzna |
| Pojemność baterii | 10000 mAh |
| Typ ogniwa | Li-poly |
| Napięcie | 12 V |
| Prąd wyjściowy (maks.) | 4.5 A |
| Porty USB | 2 x USB 2.0 Type-A |
| Porty USB | 1 x USB 2.0 Type C |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 143 x 70 x 15 mm |
| Waga | 220 g |
| Pozostałe parametry |
|