Producenci
AWEI Powerbank indykcyjny MagSafe 10000mAh 22,5W Czarny
Opis
Jeden klik
Wbudowany mocny magnes, po nałożeniu będzie ściśle przylegał bez obawy o upadek.
Dwa typy ładowania
Naładuj swoje urządzenia bezprzewodowo lub przewodowo, zapewniając maksymalną wygodę i elastyczność. Dzięki temu możesz jednocześnie ładować telefon, tablet i inne urządzenia w sposób, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom.
Rób zdjęcia bezproblemowo
Cienki, lekki i kompaktowy, można go trzymać w jednej ręce i dobrze pasuje. Ładuj i komfortowo korzystaj z urządzenia w tym samym czasie.
Zabierz go na pokład
W sam raz na dalekie podróże samolotem.
Dane techniczne
| Typ baterii | Wewnętrzna |
| Pojemność baterii | 10000 mAh |
| Typ ogniwa | Li-poly |
| Napięcie | 12 V |
| Prąd wyjściowy (maks.) | 4.5 A |
| Porty USB | 1 x USB 2.0 Type C |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 109 x 67 x 15,4 mm |
| Waga | 184.5 g |
| Pozostałe parametry |
|