Producenci
AWEI Słuchawki Bluetooth 5.0 T36 TWS + stacja dokująca Białe
Opis
AWEI T36 to ergonomiczne, bezprzewodowe słuchawki ze stacją ładowania z wyświetlaczem LED. Kompaktowa konstrukcja pełna zaawansowanej technologii, od aktywnej redukcji szumów, jakości dźwięku po inteligentny głos.
Dzięki doskonałym nanomateriałom słuchawki posiadają ochronę wodoodporności na poziomie IPX4. Od teraz nie musisz się martwić deszczem i potem podczas użytkowania.
Dzięki wbudowanemu dotykowemu panelowi, rozmiar i waga słuchawek zostały znacznie zredukowane, a Ty możesz w wygodny sposób sterować nimi za pomocą dotyku. Bluetooth 5.1 umożliwi płynne podłączenie do smartfonu.
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Gaming |
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Przeznaczenie | Call center |
| Konstrukcja | Douszne |
| Technologie | Redukcja szumów |
| Technologie | Hands-free |
| Technologie | Tłumienie dźwięków z otoczenia |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Złącza | 1 x USB (Type C) |
| Dźwięk | Stereo |
| Kontrola dźwięku | Regulacja głośności |
| Kontrola dźwięku | Odbieranie/Wyciszanie połączenia |
| Funkcje bluetooth | HFP (Hands-Free Profile) |
| Funkcje bluetooth | A2DP (Transmisja stereo) |
| Funkcje bluetooth | AVRCP (Sterowanie bezprzewodowe) |
| Impedancja | 32 Ohm |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20000 Hz |
| Czułość | 92 dB |
| Mikrofon | Wbudowany |
| Zasięg | 10 m |
| Kolor | Biały |
| Pozostałe parametry |
|