Producenci
AWEI Słuchawki Bluetooth 5.0 T55 TWS + stacja dokująca Czarny
Opis
AWEI T55 mini kompaktowe, ergonomiczne, bezprzewodowe słuchawki ze stacją ładowania.
Dołączona do zestawu stacja dokująca, będąca power bankiem oraz ładowarką w jednym w prosty sposób rozszerza możliwości tych kompaktowych słuchawek.
Zapewnij sobie wygodę i stabilność, dzięki której możesz odbierać połączenia i słuchać muzyki, nie martwiąc się o zakłócenia dźwięku. Wbudowany system przetwarzania dźwięku A2DP / AVRC.
Bluetooth 5.0 umożliwi płynne podłączenie do smartfonu. Możliwość korzystania z jednej, jak i z obu słuchawek symultanicznie.
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Telefonia komórkowa |
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Konstrukcja | Douszne |
| Technologie | Redukcja szumów |
| Technologie | Hands-free |
| Technologie | Tłumienie dźwięków z otoczenia |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Złącza | Brak |
| Dźwięk | Stereo |
| Kontrola dźwięku | Odbieranie/Wyciszanie połączenia |
| Kontrola dźwięku | Regulacja głośności |
| Funkcje bluetooth | A2DP (Transmisja stereo) |
| Funkcje bluetooth | AVRCP (Sterowanie bezprzewodowe) |
| Impedancja | 16 Ohm |
| Czułość | 92 dB |
| Mikrofon | Tak |
| Mikrofon | Wbudowany |
| Zasięg | 10 m |
| Kolor | Czarny |
| Akcesoria w zestawie | Stacja dokująca - power bank 360 mAh |
| Pozostałe parametry |
|