Producenci
AWEI Słuchawki Bluetooth 5.1 T12P TWS+stacja dokująca
Opis
AWEI T12P to ergonomiczne, bezprzewodowe słuchawki ze stacją ładowania. Kompaktowa konstrukcja pełna zaawansowanej technologii, od aktywnej redukcji szumów, jakości dźwięku po inteligentny głos.
Dzięki doskonałym nanomateriałom słuchawki posiadają ochronę wodoodporności na poziomie IPX6. Od teraz nie musisz się martwić deszczem i potem podczas uprawiania ulubionych aktywności.
Przestrzenny i wysokiej jakości dźwięk zapewniają 4 przetworniki.
Zapewnij sobie wygodę i stabilność, dzięki której możesz odbierać połączenia i słuchać muzyki, nie martwiąc się o zakłócenia dźwięku.
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Przeznaczenie | Telefonia komórkowa |
| Przeznaczenie | Call center |
| Konstrukcja | Douszne |
| Technologie | Redukcja szumów |
| Technologie | Hands-free |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Złącza | microUSB |
| Dźwięk | Stereo |
| Kontrola dźwięku | Odbieranie/Wyciszanie połączenia |
| Kontrola dźwięku | Regulacja głośności |
| Funkcje bluetooth | A2DP (Transmisja stereo) |
| Funkcje bluetooth | AVRCP (Sterowanie bezprzewodowe) |
| Funkcje bluetooth | HFP (Hands-Free Profile) |
| Funkcje bluetooth | HSP |
| Impedancja | 16 Ohm |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20000 Hz |
| Czułość | 93 dB |
| Mikrofon | Tak |
| Mikrofon | Wbudowany |
| Zasięg | 10 m |
| Kolor | Czarny |
| Pozostałe parametry |
|