Producenci
AWEI Słuchawki Bluetooth 5.3 T25 TWS Czarne
Opis
AWEI słuchawki Bluetooth 5.0 T25 TWS + stacja dokująca
AWEI T25 to bardzo egonomiczne bezprzewodowe słuchawki o urzekającym wyglądzie. Model ten oferuje doskonałą jakość dźwięku oraz długi czas pracy. Dołączona do zestawu stacja dokująca, która jest zarówno power bankiem, jak i ładowarką sprawia, że przez długi czas nie będziesz potrzebować dodatkowego źródła energii. Jeśli zależy Ci na doskonałych parametrach i wygodzie korzystania - ten model będzie perfekcyjnym wyborem.
To, co wyróżnia te słuchawki, to ich 13-milimetrowa membrana. Membrana w dużym rozmiarze rewolucjonizuje sposób, w jaki percepcjonujesz każdą nutę i dźwięk. Niskie tony stają się głębsze, a wysokie tony klarowniejsze, tworząc wyjątkowe doznania dźwiękowe, o których możesz się przekonać z słuchawkami AWEI T25.
Dzięki technologii Bluetooth 5.3 słuchawki łączą się z telefonem jeszcze szybciej, zaś przesyłany dźwięk staje się jeszcze bardziej płynny i stabilny. Co więcej, AWEI T25 dzięki najnowszej wersji Bluetooth zużywają jeszcze mniej energii, co przekłada się na dłuższą pracę słuchawek na baterii.
Dane Techniczne
- Marka: AWEI
- Typ: Słuchawki dokanałowe z etui ładującym
- Wersja Bluetooth: 5.3
- Zasięg Bluetooth: do 15 m
- Pojemność baterii etui ładującego:300 mAh
- Pojemność baterii słuchawek: 35 mAh x2
- Czas rozmów: do 7h
- Czas grania muzyki: do 6h
- Czas ładowania: 1.5h
- Czas czuwania: do 300h
- Port ładowania: USB-C
- Zakres częstotliwości: 20Hz-20kHz
- Membrana: 13 mm
- Kolor: Czarny
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Przeznaczenie | Nawigacja |
| Przeznaczenie | Call center |
| Przeznaczenie | Telewizja |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Przeznaczenie | Telefonia internetowa |
| Przeznaczenie | Telefonia komórkowa |
| Konstrukcja | Douszne |
| Technologie | Hands-free |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Zgodność | Microsoft Teams |
| Bluetooth | 5.3 |
| Złącza | 1 x USB (Type C) |
| Dźwięk | Stereo |
| Moduł sterujący | brak |
| Kontrola dźwięku | Odbieranie/Wyciszanie połączenia |
| Kontrola dźwięku | Regulacja głośności |
| Funkcje bluetooth | HFP (Hands-Free Profile) |
| Funkcje bluetooth | A2DP (Transmisja stereo) |
| Funkcje bluetooth | Multipoint |
| Impedancja | 32 Ohm |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20000 Hz |
| Czułość | 115 dB |
| Mikrofon | Tak |
| Mikrofon | Wbudowany |
| Stacja z ładowaniem indukcyjnym | Nie |
| Pojemność baterii | 300 mAh |
| Czas pracy na baterii/bateriach | 8 h |
| Czas rozmów (maks.) | 7 h |
| Czas ładowania | 1.5 h |
| Stand | Nie |
| Materiał nauszników | Gąbka |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 98x37x116 |
| Waga | 83 g |