Producenci
AWEI Słuchawki Bluetooth 5.3 T68 TWS ENC Czarne
Opis
Zestaw słuchawkowy z bazą ładującą TWS od AWEI z obsługą ENC i Bluetooth 5.3 Dzięki profesjonalnemu dostrojeniu i wysoko sprężystym membranom kompozytowym tworzy naturalne pole stereo, zwiększa stabilność jakości dźwięku oraz redukuje rezonans akustyczny i THD (całkowite zniekształcenie harmoniczne), aby poprawić klarowność dźwięku. Posiada Bluetooth 5.3 co wzmacnia odporność na zakłócenia elektromagnetyczne, brak zacięć lub rozłączeń, szybką transmisję i niskie zużycie energii przy odtwarzaniu dźwięku.
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Gaming |
| Przeznaczenie | Telewizja |
| Przeznaczenie | Call center |
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Przeznaczenie | Nawigacja |
| Przeznaczenie | Telefonia internetowa |
| Przeznaczenie | Telefonia komórkowa |
| Konstrukcja | Douszne |
| Technologie | Redukcja szumów |
| Technologie | Tłumienie dźwięków z otoczenia |
| Technologie | Hands-free |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Zgodność | Microsoft Teams |
| Bluetooth | 5.3 |
| Złącza | 1 x USB (Type C) |
| Złącze LINK | USB-A |
| Dźwięk | Mono |
| Moduł sterujący | brak |
| Kontrola dźwięku | Odbieranie/Wyciszanie połączenia |
| Kontrola dźwięku | Regulacja głośności |
| Funkcje bluetooth | HSP |
| Funkcje bluetooth | A2DP (Transmisja stereo) |
| Funkcje bluetooth | HFP (Hands-Free Profile) |
| Funkcje bluetooth | AVRCP (Sterowanie bezprzewodowe) |
| Impedancja | 16 Ohm |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20000 Hz |
| Czułość | 93 dB |
| Mikrofon | Tak |
| Mikrofon | Wbudowany |
| Stacja z ładowaniem indukcyjnym | Nie |
| Zasięg | 10 m |
| Pojemność baterii | 300 mAh |
| Czas pracy na baterii/bateriach | 6 h |
| Czas rozmów (maks.) | 7 h |
| Czas ładowania | 1.5 h |
| Stand | Nie |
| Materiał nauszników | Gąbka |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 51x49x28mm |
| Pozostałe parametry |
|