Producenci
AWEI Słuchawki Bluetooth 5.3 TWS T79 ENC podwójne dokanałowe i douszne 2w1
Opis
AWEI T79 2 Pary Słuchawek Bluetooth z Redukcją Szumów ENC, Wodoodporne
Bluetooth 5.3 Connectivity: Ultra-niskie opóźnienia zapewniają synchronizację dźwięku i obrazu, co jest wygodne podczas utrzymywania kontaktu z członkami zespołu przez cały czas.
Kompaktowy rozmiar: Kompaktowa obudowa łatwo mieści się w kieszeni, wygodna do noszenia podczas podróży, jazdy na rowerze itp.
Tworzenie wspaniałej muzyki: Zaawansowany, potężny 13-milimetrowy przetwornik dynamiczny zapewnia dynamiczny dźwięk stereo Hi-Fi.
Długa wytrzymałość: Etui ładujące posiada wbudowany akumulator 500 mAh. Łatwe ładowanie słuchawek za pomocą etui podczas wyjścia. Może zapewnić czas czuwania do 300 godzin, dzięki czemu możesz cieszyć się nieprzerwaną muzyką podczas podróży.
Wbudowany mikrofon: Obsługuje prowadzenie rozmów telefonicznych w trybie głośnomówiącym HD, łatwe odbieranie połączeń telefonicznych w drodze.
Specyfikacja:
- Wersja Bluetooth: 5.3 (AD6973D4)
- Kanał: Stereo
- Obsługiwane protokoły: A2DP/AVCTP/AVDTP/AVRCP/HFP
- Czas odtwarzania muzyki: 5 godzin
- Czas rozmów: 4 godziny
- Pojemność baterii: słuchawka: 30 mAh * 4 (bez płytki ochronnej, płytki słuchawkowej, układu scalonego ochrony baterii litowej); etui ładujące: 500 mAh (z płytką ochronną)
- Czas ładowania: 2 godziny
- Głośnik: 13 mm
- Czas czuwania: 300 godzin
- Czułość głośnika: 114 dB 3 dB
- Impedancja głośnika: 32
- Standard ładowania wejściowego: DC 5V
- Częstotliwość pracy Bluetooth: 20-20000 kHz
- Maksymalny zasięg transmisji: 10 m
- Komunikaty głosowe: Tak
- Połączenie wielopunktowe: Nie
- Klasa wodoodporności: IPX4
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Call center |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Przeznaczenie | Nawigacja |
| Przeznaczenie | Telefonia internetowa |
| Przeznaczenie | Telefonia komórkowa |
| Przeznaczenie | Telewizja |
| Konstrukcja | Douszne |
| Technologie | Redukcja szumów |
| Technologie | Hands-free |
| Technologie | Tłumienie dźwięków z otoczenia |
| Technologie | aptX |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Zgodność | Microsoft Teams |
| Bluetooth | 5.3 |
| Złącza | 1 x USB (Type C) |
| Dźwięk | Stereo |
| Moduł sterujący | brak |
| Kontrola dźwięku | Odbieranie/Wyciszanie połączenia |
| Kontrola dźwięku | Regulacja głośności |
| Funkcje bluetooth | HFP (Hands-Free Profile) |
| Funkcje bluetooth | HSP |
| Funkcje bluetooth | A2DP (Transmisja stereo) |
| Funkcje bluetooth | AVRCP (Sterowanie bezprzewodowe) |
| Impedancja | 32 Ohm |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20000 Hz |
| Czułość | 114 dB |
| Mikrofon | Tak |
| Mikrofon | Wbudowany |
| Stacja z ładowaniem indukcyjnym | Nie |
| Zasięg | 10 m |
| Pojemność baterii | 500 mAh |
| Czas pracy na baterii/bateriach | 5 h |
| Czas rozmów (maks.) | 4 h |
| Czas ładowania | 2 h |
| Stand | Nie |
| Materiał nauszników | Gąbka |
| Kolor | Czarny |
| Waga | 234 g |
| Akcesoria w zestawie |
|