Producenci
AWEI Słuchawki Bluetooth A100BL Nauszne Black
Opis
Bezprzewodowe słuchawki Awei A100BL Bluetooth 5.0 , gwarantują imponującą jakość dźwięku z urządzeń z funkcją bluetooth. Czyste i dynamiczne brzmienie zaskoczy najbardziej wymagających użytkowników. Wysokiej jakości ruchome cewki o średnicy 40 mm i wysokowydajne kompozytowe membrany to połączenie technologii i sztuki w celu uzyskania potężnego basu, łagodnego środka i czystych wyso-kich tonów z bogatymi szczegółami dźwięku i wciągającymi wrażeniami muzycznymi jak podczas koncertu. Możliwość zmiany koloru świateł na bokach słuchawek na 7 różnych wariantów.
Bluetooth 5.0 to bardziej stabilne połączenie, mniejsze zużycie energii, szersza kompatybilność, mniejsze opóźnienie i silniejsze zdolności przeciw zakłóceniowe, radzą sobie ze wszystkimi złożony-mi urządzeniami i środowiskami. Przyjazne dla skóry i ekologiczne materiały z których wykonane zostały nauszniki zapewniają kom-fort noszenia i lepszą izolację akustyczną. Dodatkowo do wykończenia użyto wygodnej pianki z pa-mięcią kształtu z myślą o długotrwałym użytkowaniu. Pojemna bateria 400mAh, zapewnia do 12h pracy na jednym ładowaniu.
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Gaming |
| Przeznaczenie | Call center |
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Przeznaczenie | Telefonia komórkowa |
| Konstrukcja | Nauszne |
| Technologie | Hands-free |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Złącza | 1 x USB (Type C) |
| Dźwięk | Stereo |
| Kontrola dźwięku | Odbieranie/Wyciszanie połączenia |
| Kontrola dźwięku | Regulacja głośności |
| Funkcje bluetooth | SPP |
| Funkcje bluetooth | A2DP (Transmisja stereo) |
| Funkcje bluetooth | AVRCP (Sterowanie bezprzewodowe) |
| Funkcje bluetooth | HFP (Hands-Free Profile) |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 24 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 24000 Hz |
| Czułość | 118 dB |
| Mikrofon | Tak |
| Mikrofon | Wbudowany |
| Zasięg | 10 m |
| Kolor | Czarny |
| Pozostałe parametry |
|