Producenci
AWEI Słuchawki Bluetooth A899BL przewodnictwo kostne
Opis
AWEI słuchawki przewodnictwo kostne A899BL
Słuchawki AWEI z przewodnictwem kostnym A899BL z technologią Bluetooth 5.2 zapewniają płynne i niezawodne połączenie ze smartfonem. Dzięki temu możesz bez zakłóceń słuchać ulubionej muzyki i prowadzić rozmowy, ciesząc się dźwiękiem najwyższej jakości, wspomaganym przez system redukcji szumów.
Słuchawki AWEI A899BL z technologią przewodnictwa kostnego eliminują zakłócenia, jednocześnie pozwalając na słyszenie otoczenia, co zwiększa bezpieczeństwo podczas aktywności na świeżym powietrzu.
Słuchawki AWEI A899BL oferują do 7 godzin odtwarzania muzyki na jednym ładowaniu, dzięki baterii 240 mAh. Po naładowaniu w zaledwie 1,5 godziny, są idealnym wyborem do słuchania muzyki, oglądania filmów i grania, zapewniając wyjątkową jakość dźwięku.
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Telewizja |
| Przeznaczenie | Call center |
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Przeznaczenie | Telefonia internetowa |
| Przeznaczenie | Telefonia komórkowa |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Konstrukcja | Z zaczepami usznymi |
| Konstrukcja | Zagłowne |
| Technologie | Hands-free |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Złącza | 1 x USB (Type C) |
| Dźwięk | Stereo |
| Kontrola dźwięku | Odbieranie/Wyciszanie połączenia |
| Kontrola dźwięku | Regulacja głośności |
| Funkcje bluetooth | A2DP (Transmisja stereo) |
| Funkcje bluetooth | AVRCP (Sterowanie bezprzewodowe) |
| Funkcje bluetooth | HFP (Hands-Free Profile) |
| Funkcje bluetooth | SPP |
| Impedancja | 32 Ohm |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20000 Hz |
| Czułość | 84 dB |
| Mikrofon | Tak |
| Mikrofon | Wbudowany |
| Zasięg | 10 m |
| Kolor | Czarny |
| Waga | 18 g |
| Pozostałe parametry |
|