Producenci
AWEI Słuchawki Bluetooth TWS T12 Białe
Opis
AWEI T12 TWS wysokiej klasy bezprzewodowe słuchawki stereo Bluetooth o doskonałym dźwięku HD i komfortowym dopasowaniu, są doskonałym partnerem w codziennym słuchaniu muzyki.
Zapewnij sobie stabilność, dzięki której możesz odbierać połączenia i słuchać muzyki, nie martwiąc się o zakłócenia. Przeznaczone dla osób, które nie chcą, aby ich aktywne życie było ograniczone przewodami.
Główne zalety zestawu T12:
- Podwójne głośniki, potężna moc
- Wodoodporność IPX6 (odporność na pot,wilgoć)
- Funkcja zestawu słuchawkowego Bluetooth
- Intuicyjny pilot z mikrofonem HD
Specyfikacja:
- Wersja Bluetooth: 5.1
- Czas prowadzenia rozmów: do 4h
- Czas słuchania muzyki: do 3,5 h
- Czas ładowania: 1,5 h
- Czas czuwania: do 300 h
- Pojemność stacji dokującej: 390mAh
- Pojemność baterii słuchawki: 45mAh
- Zasięg: do 10m
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Telefonia internetowa |
| Przeznaczenie | Telefonia komórkowa |
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Przeznaczenie | Call center |
| Konstrukcja | Douszne |
| Technologie | Hands-free |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Zgodność | Microsoft Teams |
| Bluetooth | 5.1 |
| Złącza | microUSB |
| Złącza | Brak |
| Dźwięk | Stereo |
| Kontrola dźwięku | Regulacja głośności |
| Kontrola dźwięku | Odbieranie/Wyciszanie połączenia |
| Funkcje bluetooth | HSP |
| Funkcje bluetooth | HFP (Hands-Free Profile) |
| Funkcje bluetooth | A2DP (Transmisja stereo) |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20000 Hz |
| Mikrofon | Wbudowany |
| Mikrofon | Tak |
| Zasięg | 10 m |
| Pojemność baterii | 390 mAh |
| Czas pracy na baterii/bateriach | 4 h |
| Czas rozmów (maks.) | 4 h |
| Czas ładowania | 1.5 h |
| Stand | Nie |
| Kolor | Biały |