Producenci
AWEI Słuchawki Bluetooth nauszne AT6 Beżowe
Opis
Bezprzewodowe słuchawki AWEI AT6 to świetny partner w codziennym słuchaniu muzyki.
Dzięki zastosowaniu technologii bezprzewodowej Bluetooth, możesz cieszyć się stabilnym połączeniem z urządzeniem nadawczym, co przekłada się także na wysoką jakość dźwięku.
Olbrzymią zaletą tych słuchawek niewątpliwie jest możliwość ich złożenia co ułatwia przenoszenie oraz korzystanie z produktu.
Składane słuchawki AWEI AT7 wykonane zostały z wysokiej jakości materiałów, których wykorzystanie przynosi na myśl klasyczne słuchawki ze skórzanym obiciem.
Słuchawki w prosty sposób można dopasować do kształtu głowy, a wygłuszające poduszki wygodnie dopasują się do ucha.
Oprócz tego Awei AT6 oferuje zaawansowaną technologię Bluetooth 5.3, zapewniającą stabilne i niezawodne połączenie bezprzewodowe. Pożegnaj się z frustrującymi przerwami i spadkami dźwięku. Ponadto słuchawki są wyposażone w potężną baterię 300 mAh, zapewniającą czas odtwarzania wynoszący około 12 godzin na jednym ładowaniu. W przeciwieństwie do tego możesz słuchać muzyki, podcastów lub audiobooków przez wiele dni, nie martwiąc się o wyczerpanie baterii.
Krystalicznie czytelny dźwięk
Szczególnie Awei AT6 ma 40-milimetrowe głośniki, zapewniające bogate i mocne odtwarzanie dźwięku. Niezależnie od tego, czy jesteś entuzjastą basów, czy miłośnikiem wyraźnych wysokich tonów, AT6 zapewnia dobrze zbalansowany krajobraz dźwiękowy, który wiernie oddaje Twój dźwięk. Ponadto, dzięki czułości tuby 113 3 dB, słuchawki zapewniają wystarczającą głośność nawet w najgłośniejszych środowiskach.
Ponadto, Awei AT6 stawia na wygodę noszenia podczas dłuższych sesji słuchania. Ponadto, dzięki konstrukcji montowanej na głowie z miękkimi nausznikami, AT6 dopasowuje się do kształtu głowy, minimalizując punkty nacisku i zapewniając wrażenia słuchowe bez zmęczenia.
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Call center |
| Przeznaczenie | Telewizja |
| Przeznaczenie | Telefonia internetowa |
| Przeznaczenie | Telefonia komórkowa |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Przeznaczenie | Nawigacja |
| Konstrukcja | Nauszne |
| Technologie | Tłumienie dźwięków z otoczenia |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Zgodność | Microsoft Teams |
| Bluetooth | 5.3 |
| Złącza | 1 x USB (Type C) |
| Złącze LINK | USB-A |
| Dźwięk | Stereo |
| Kontrola dźwięku | Odbieranie/Wyciszanie połączenia |
| Kontrola dźwięku | Regulacja głośności |
| Funkcje bluetooth | A2DP (Transmisja stereo) |
| Funkcje bluetooth | AVRCP (Sterowanie bezprzewodowe) |
| Funkcje bluetooth | HFP (Hands-Free Profile) |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20000 Hz |
| Czułość | 113 dB |
| Mikrofon | Wbudowany |
| Mikrofon | Tak |
| Stacja z ładowaniem indukcyjnym | Nie |
| Zasięg | 10 m |
| Pojemność baterii | 300 mAh |
| Czas rozmów (maks.) | 10.5 h |
| Czas pracy na baterii/bateriach | 12.5 h |
| Czas ładowania | 1.5 h |
| Stand | Nie |
| Materiał nauszników | Gąbka |
| Kolor | Beżowy |
| Wymiary | 20 x 17 x 8 cm |
| Waga | 550 g |