Producenci
AWEI Słuchawki nauszne Bluetooth A770BL Czarne
Opis
Bezprzewodowe słuchawki stereo Bluetooth AWEI A770BL, gwarantują imponującą jakość dźwięku zarówno z urządzeń z funkcją Bluetooth jak i poprzez port AUX. Czyste i dynamiczne brzmienie zaskoczy najbardziej wymagających użytkowników.
Składana konstrukcja gwarantuje oszczędność miejsca na biurku lub w torbie. Przyjemny w dotyku skórzany materiał, pozwala na idealne dopasowanie i zapewnia doskonałą trwałość.
Funkcje:
- Odbieranie połączeń,
- Bluetooth,
- Mikrofon,
- Sterowanie muzyką,
- Regulacja głośności.
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Call center |
| Przeznaczenie | Telefonia komórkowa |
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Konstrukcja | Nauszne |
| Technologie | Hands-free |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Złącza | AUX |
| Złącza | microUSB |
| Dźwięk | Stereo |
| Kontrola dźwięku | Regulacja głośności |
| Kontrola dźwięku | Odbieranie/Wyciszanie połączenia |
| Funkcje bluetooth | HFP (Hands-Free Profile) |
| Funkcje bluetooth | A2DP (Transmisja stereo) |
| Funkcje bluetooth | AVRCP (Sterowanie bezprzewodowe) |
| Impedancja | 32 Ohm |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20000 Hz |
| Czułość | 122 dB |
| Mikrofon | Wbudowany |
| Mikrofon | Tak |
| Zasięg | 10 m |
| Kolor | Czarny |
| Waga | 520 g |
| Pozostałe parametry |
|