Producenci
AWEI Słuchawki nauszne Bluetooth A800BL czarne
Opis
Bezprzewodowe słuchawki Bluetooth z mikrofonem AWEI A800BL to doskonałe rozwiązanie dla osób ceniących najwyższą jakość dźwięku i komfort użytkowania. Czyste i dynamiczne brzmienie, głęboki i mocny bass, wysoka jakość wykonania. Pianka w pałąku oraz na nausznikach, jest pokryta przyjemnym w dotyku materiałem imitującym skórę. Słuchawki posiadają wbudowany akumulator o pojemności 300mAh, pozwalający na słuchanie muzyki nawet przez 5 godzin oraz pozostawanie w trybie oczekiwania przez 20 dni.
Wsparcie HSP, HFP, A2DP oraz AVRCP. gwarantuje najwyższą kompatybilność z większością urządzeń mobilnych na rynku.
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Przeznaczenie | Telewizja |
| Przeznaczenie | Telefonia internetowa |
| Przeznaczenie | Telefonia komórkowa |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Konstrukcja | Z muszlami nausznymi |
| Technologie | Hands-free |
| Technologie | Tłumienie dźwięków z otoczenia |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Złącza | AUX |
| Złącza | microUSB |
| Dźwięk | Stereo |
| Kontrola dźwięku | Odbieranie/Wyciszanie połączenia |
| Kontrola dźwięku | Regulacja głośności |
| Funkcje bluetooth | HSP |
| Funkcje bluetooth | HFP (Hands-Free Profile) |
| Funkcje bluetooth | A2DP (Transmisja stereo) |
| Funkcje bluetooth | AVRCP (Sterowanie bezprzewodowe) |
| Impedancja | 32 Ohm |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 2000 Hz |
| Czułość | 110 dB |
| Mikrofon | Wbudowany |
| Mikrofon | Tak |
| Zasięg | 10 m |
| Kolor | Czarny |
| Pozostałe parametry |
|