Producenci
AWEI Słuchawki stereo Bluetooth T1 Pro Czarne
Opis
AWEI T1 Pro
Wysokiej klasy bezprzewodowe słuchawki stereo Bluetooth o doskonałym dźwięku HD i komfortowym dopasowaniu, są doskonałym partnerem w codziennym słuchaniu muzyki i prowadzeniu rozmów.
Dzięki łączności Bluetooth 5.3 zapewnisz sobie stabilność, dzięki której możesz odbierać połączenia i słuchać muzyki, nie martwiąc się o zakłócenia.
Przeznaczone dla osób, które nie chcą, aby ich aktywne życie było ograniczone przewodami. Uprawiaj swoje ulubione sporty i nie martw się o pot i kurz, słuchawki zostały wyposażone w ochronę IPX-6
Główne zalety zestawu T1 Pro:
- Podwójne głośniki, potężna moc
- Wodoodporność IPX6 (odporność na pot,wilgoć)
- Funkcja zestawu słuchawkowego Bluetooth
- Intuicyjny pilot z mikrofonem HD
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Telefonia komórkowa |
| Przeznaczenie | Call center |
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Konstrukcja | Douszne |
| Technologie | Hands-free |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Złącza | 1 x USB (Type C) |
| Dźwięk | Stereo |
| Kontrola dźwięku | Odbieranie/Wyciszanie połączenia |
| Kontrola dźwięku | Regulacja głośności |
| Funkcje bluetooth | HSP |
| Funkcje bluetooth | A2DP (Transmisja stereo) |
| Funkcje bluetooth | AVRCP (Sterowanie bezprzewodowe) |
| Funkcje bluetooth | HFP (Hands-Free Profile) |
| Impedancja | 32 Ohm |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20000 Hz |
| Czułość | 100 dB |
| Mikrofon | Tak |
| Mikrofon | Wbudowany |
| Zasięg | 10 m |
| Kolor | Czarny |
| Waga | 81 g |
| Pozostałe parametry |
|