Producenci
AWEI Słuchawki stereo Bluetooth T28 Pro TWS
Opis
AWEI T28 Pro ergonomiczne, bezprzewodowe słuchawki ze stacją ładowania. Kompaktowa konstrukcja pełna zaawansowanej technologii, od aktywnej redukcji szumów, jakości dźwięku po inteligentny głos.
Dzięki doskonałym nanomateriałom słuchawki posiadają ochronę wodoodporności na poziomie IPX4. Od teraz nie musisz się martwić deszczem i potem podczas użytkowania.
Dzięki wbudowanemu dotykowemu panelowi, rozmiar i waga słuchawek zostały znacznie zredukowane, a Ty możesz w wygodny sposób sterować nimi za pomocą dotyku. Bluetooth 5.1 umożliwi płynne podłączenie do smartfonu.
Zaawansowane funkcje idealnie sprawdzą sie w obsłudze gier .
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Call center |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Przeznaczenie | Telefonia internetowa |
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Konstrukcja | Douszne |
| Technologie | Hands-free |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Złącza | 1 x USB (Type C) |
| Dźwięk | Stereo |
| Kontrola dźwięku | Odbieranie/Wyciszanie połączenia |
| Kontrola dźwięku | Regulacja głośności |
| Funkcje bluetooth | HSP |
| Funkcje bluetooth | HFP (Hands-Free Profile) |
| Funkcje bluetooth | A2DP (Transmisja stereo) |
| Funkcje bluetooth | AVRCP (Sterowanie bezprzewodowe) |
| Impedancja | 32 Ohm |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20000 Hz |
| Czułość | 96 dB |
| Mikrofon | Tak |
| Mikrofon | Wbudowany |
| Zasięg | 10 m |
| Kolor | Czarny |
| Waga | 150 g |
| Pozostałe parametry |
|