Producenci
AWEI Słuchawki stereo Bluetooth T66 TWS Czarne
Opis
AWEI słuchawki Bluetooth 5.3 T66 TWS
AWEI T66 TWS to bezprzewodowe douszne słuchawki, które posiadają najnowszą technologię Blu-etooth 5.3, gwarantującą stabilną i wydajną transmisję dźwięku. Wbudowana redukcja szumów ENC skutecznie niweluje hałas z otoczenia w 90 %.
Dzięki doskonałym nanomateriałom słuchawki posiadają ochronę wodoodporności na po-ziomie IPX4. Od teraz nie musisz się martwić deszczem i potem podczas użytkowania. 13mm membrana zapewnia wysokiej jakości dźwięk i głęboki bass. Pojemna stacja dokująca, do 300 mAh daje możliwość pracy na jednym ładowaniu do 6 h.
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Przeznaczenie | Call center |
| Przeznaczenie | Telefonia internetowa |
| Przeznaczenie | Telefonia komórkowa |
| Konstrukcja | Douszne |
| Technologie | Redukcja szumów |
| Technologie | Hands-free |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Złącza | 1 x USB (Type C) |
| Dźwięk | Stereo |
| Kontrola dźwięku | Regulacja głośności |
| Kontrola dźwięku | Odbieranie/Wyciszanie połączenia |
| Funkcje bluetooth | HSP |
| Funkcje bluetooth | A2DP (Transmisja stereo) |
| Funkcje bluetooth | AVRCP (Sterowanie bezprzewodowe) |
| Funkcje bluetooth | HFP (Hands-Free Profile) |
| Impedancja | 32 Ohm |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20000 Hz |
| Czułość | 108 dB |
| Mikrofon | Wbudowany |
| Mikrofon | Tak |
| Zasięg | 10 m |
| Kolor | Czarny |
| Waga | 160 g |
| Pozostałe parametry |
|