Producenci
AWEI Słuchawki stereo Bluetoth T50 TWS Czarne
Opis
AWEI słuchawki Bluetooth 5.3 T50 TWS
AWEI T50 TWS to bezprzewodowe słuchawki, które posiadają najnowszą technologię Bluetooth 5.3, gwarantującą stabilną i wydajną transmisję dźwięku. Technologia redukcji szumów DNS, gwarantuje wyraźniejsze połączenia i czysty dźwięk.
Dzięki doskonałym nanomateriałom słuchawki posiadają ochronę wodoodporności na po-ziomie IPX4. Od teraz nie musisz się martwić deszczem, potem podczas użytkowania oraz znacznie zmniejsza wpływ zanurzenia w wodzie na głębokość do 1 metra.
Dołączona do zestawu stacja dokująca, będąca power bankiem oraz ładowarką w jednym, w prosty sposób rozszerza możliwości dłuższego używania tych kompaktowych słuchawek. 10 minut ładowania zapewni nawet do 180 minut użytkowania.
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Przeznaczenie | Nawigacja |
| Przeznaczenie | Telefonia komórkowa |
| Przeznaczenie | Call center |
| Konstrukcja | Douszne |
| Technologie | Hands-free |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Złącza | 1 x USB (Type C) |
| Dźwięk | Stereo |
| Kontrola dźwięku | Odbieranie/Wyciszanie połączenia |
| Kontrola dźwięku | Regulacja głośności |
| Funkcje bluetooth | HFP (Hands-Free Profile) |
| Funkcje bluetooth | HSP |
| Funkcje bluetooth | A2DP (Transmisja stereo) |
| Funkcje bluetooth | AVRCP (Sterowanie bezprzewodowe) |
| Impedancja | 16 Ohm |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20000 Hz |
| Czułość | 104 dB |
| Mikrofon | Wbudowany |
| Mikrofon | Tak |
| Zasięg | 10 m |
| Kolor | Czarny |
| Waga | 90 g |
| Pozostałe parametry |
|