AXAGON ACU-DPQ65 Ładowarka sieciowa, GaN 65W, 3x port (USB-A + dual USB-C), PD3.0/QC4+/PPS/Apple
Dostępność: średnia ilość
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena regularna:
136.20
Producent: AXAGON
Kod produktu: 1_848652
Opis
Podróżna ładowarka sieciowa AXAGON ACU-DPQ65 GaN umożliwia szybkie ładowanie do trzech urządzeń mobilnych jednocześnie. Dzięki mocy całkowitej 65W ładowarka potrafi ładować notebooki, telefony i inne urządzenia mobilne z najwyższą możliwą prędkością. Adapter oferuje standardowe złącze USB-A, ale także dwa dwustronne złącza USB-C.
Technologia Quick Charge 4+ umożliwia aż 4x szybsze ładowanie telefonów niż standardowa ładowarka USB. Technologia Power Delivery 3.0 zapewnia wsparcie dla nowoczesnych telefonów, ale także dla ładowania 65W PD potężnych laptopów.
Ładowarka zapewnia ładowanie PD 20W dla iPhone'a 12, 13, 14 i 15, a także oferuje ładowanie PD 27W dla iPhone'a 13 Pro, 14 Pro, 15 Pro i ich modeli Pro Max. Ponadto obsługuje ładowanie SFC 25W dla Samsung Galaxy S20 - S24, Note i serii Z Fold, a także oferuje ładowanie SFC 2.0 45W dla Samsung Galaxy S20 - S24 Ultra, Tab S7+ - S9+, Tab S8 - S9 Ultra.
Wejście:
Napięcie wejściowe AC 100V-240V / 1.5A / 50-60Hz (funkcja WIV), wspiera większą ilość narodowych standardów ładowania.
Dwuigłowa wtyczka euro - zintegrowana w obudowie zasilacza
Wyjścia:
USB-A port QC (telefony) maks. 30W: 4.5V/5A, 5V/4.5A, 9V/3A, 12V/2.5A, 15V/2A, 20V/1.5A
Technologia ładowania: QC 3.0, QC 2.0, AFC, SCP, FCP, PE+, SMART, Apple 2.4A
USB-C port PD2 (telefony) maks. 33W: 5V/3A, 9V/3A, 12V/2.5A, 15V/2A, 20V/1.5A, PPS: 3.3-11V/3A
USB-C port PD1 (notebooki, telefony) maks. 65W: 5V/3A, 9V/3A, 12V/3A, 15V/3A, 20V/3.25A, PPS: 3.3-11V/5A
Maksymalna wydajność z wieloma portami:
QC + PD2 maksymalna moc 24W, ładowanie w trybie SMART (maks. 5V/4.5A)
QC + PD1 maksymalna moc 63W
PD1 + PD2 maksymalna moc 63W
QC + PD1 + PD2 maksymalna moc 60W
całkowita moc maksymalna 65W
całkowity prąd maksymalny 5A
Obsługiwane technologie ładowania:
Standardowe ładowanie wszelkich urządzeń wspierających 5V oraz ładowanie Apple iPhone 5, 6, SE, 7.
SMART - ładowanie maks. 5V/4.5A, Quick Charge 1.0, USB Battery Charging 1.2 (DCP 1.5A) a Apple 2.4A (iPad).
PE+ - szybkie ładowanie przy użyciu protokołu MediaTek Pump Express+ i Pump Express+ 2.0.u
FCP - szybkie ładowanie przy użyciu protokołu Huawei Fast Charge Protocol.
SCP - szybkie ładowanie (do 20W) przy użyciu protokołu Huawei SuperCharge Protocol.
SFC - szybkie ładowanie (do 25W) telefonu Samsung Galaxy S20, S21, S22, S23, S24 series, Note 10, 20 series, Z Fold 2, 3, 4 series.
SFC 2.0 - szybkie ładowanie (do 45W) telefonów Samsung Galaxy S20, S21, S22, S23, S24 Ultra, Tab S7+, Tab S8+, Tab S9+, Tab S8 Ultra, Tab S9 Ultra.
PD - szybkie ładowanie telefonów Apple iPhone 8, 8 Plus, X, XS, XS Max, XR, 11, 11 Pro, 11 Pro Max.
PD - szybkie ładowanie (do 20W) telefonów Apple iPhone 12, 12 Mini, 12 Pro, 12 Pro Max, 12, 12 Mini, 12 Pro, 12 Pro Max, 13, 13 Mini, 14, 14 Plus, 15, 15 Plus.
PD - szybkie ładowanie (do 27W) telefonu Apple iPhone 13 Pro, 13 Pro Max, 14 Pro, 14 Pro Max, 15 Pro, 15 Pro Max.
PD -  szybkie ładowanie (do 65W) laptopów Lenovo, HP, Dell, Acer, Asus, Apple MacBook Air, MacBook Pro, iPad mini, iPad Air, iPad Pro i innych.
Dalsze właściwości:
wymiary obudowy zasilacza 103 x 36 x 32 mm łącznie wtyczki,
masa: 118 g,
materiał: niepalne tworzywo sztuczne.
Pakiet zawiera:
czarna ładowarka sieciowa,
Rodzaj Sieciowa
Moc 65 W
Napięcie wyjściowe 20 V
Prąd wyjściowy (maks.) 3.25 A
Akcesoria w zestawie
czarna ładowarka sieciowa,
Kolor Czarny
Wymiary
103 x 36 x 32 mm