AXAGON BUCM-CM20AB Kabel USB-C - USB-C 2.0, 2m, PD 60W, 3A, ALU, oplot Czarny
Dostępność: duża ilość
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena regularna:
24.60
Producent: AXAGON
Kod produktu: 1_860150
Opis
Kabel interkonektowy premium USB-C USB-C do transmisji danych i ładowania AXAGON BUCM-CM20AB HQ USB 2.0 z USB- C male złączami na obu końcach. Kabel przeznaczony jest do synchronizacji danych i ładowania telefonów, tabletów i innych urządzeń mobilnych. Obsługuje transfer danych do 480 Mb/s i ładowanie prądem do 3A. Kabel jest kompatybilny z technologiami ładowania Power Delivery 60W, Quick Charge, Samsung AFC, Huawei FCP, SMART i innymi.
Kable zasilające 22AWG (mniejsza liczba = większy przekrój i mniejsza rezystancja przewodu) gwarantują szybkie ładowanie telefonów i innych urządzeń mobilnych. Kabel wspiera również ładowanie laptopów za pomocą technologii Power Delivery 60W. Przewody danych 30AWG wyposażone w wysokiej jakości ekranowanie zapewniają niezawodną transmisję danych. Podwójne ekranowanie chroni przesyłane sygnały przed niekorzystnymi zakłóceniami.
Złącza:
USB-C (M) male / męski
USB-C (M) male / męski
Dalsze właściwości:
  • USB 2.0 kompatybilny z USB 1.1.
  • Wsparcie szybkości transmisji 480 / 12 / 1.5 Mb/s (High / Full / Low speed).
  • Szybkie ładowanie do 3A.
  • Obsługiwane technologie ładowania: Power Delivery 60W (20V/3A), Qualcomm Quick Charge 2.0 / 3.0 / 4+, Samsung Adaptive Fast Charging, Huawei Fast Charge Protocol, SMART Charging i innych.
  • Kabel zawiera przewody zasilające 22AWG, przewody danych 30AWG.
  • Niklowane złącza i pozłacane styki zapobiegają oksydacji i zapewniają niezawodne połączenie.
Dalsze dane:
Średnica zewnętrzna kabla 4 mm.