AXAGON BUCM-CM20TB Kabel Twister USB-C - USB-C, 1.1m USB2.0 3A ALU
Dostępność: średnia ilość
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena regularna:
25.40
Producent: AXAGON
Kod produktu: 1_871988
Opis
Kabel interkonektowy skręcony USB-C USB-C do transmisji danych i ładowania AXAGON BUCM-CM20TB TWISTER USB 2.0 z USB-C male złączami na obu końcach. Kabel przeznaczony jest do synchronizacji danych i ładowania telefonów, tabletów i innych urządzeń mobilnych. Kabel obsługuje transfer danych z prędkością do 480 Mb/s, jest kompatybilny z technologiami ładowania Power Delivery 60W, Quick Charge, Samsung AFC, Huawei FCP, SMART i innymi. Podłączone urządzenie można ładować prądem do 3A.
Kable zasilające 22AWG (mniejsza liczba = większy przekrój i mniejsza rezystancja przewodu) gwarantują szybkie ładowanie telefonów i innych urządzeń mobilnych. Kabel wspiera również ładowanie laptopów za pomocą technologii Power Delivery 60W. Przewody danych 30AWG wyposażone w wysokiej jakości ekranowanie zapewniają niezawodną transmisję danych. Podwójne ekranowanie chroni przesyłane sygnały przed niekorzystnymi zakłóceniami.
Złącza:
USB-C (M) male / męski
USB-C (M) male / męski
Dalsze właściwości:
DATA SYNC & FAST CHARGING - jednoczesny transfer danych i ładowanie akumulatora.
USB 2.0, kompatybilny z USB 1.1.
Wsparcie szybkości transmisji 480 / 12 / 1.5 Mb/s (High / Full / Low speed).
  Obsługiwane technologie ładowania: Power Delivery 60W (20V/3A), Qualcomm Quick Charge 2.0 / 3.0 / 4+, Samsung Adaptive Fast Charging, Huawei Fast Charge Protocol, SMART Charging i innych.
Wsparcie szybkiego ładowania prądem do 3A.
Kabel zawiera przewody zasilające 22AWG, przewody danych 30AWG.
Niklowane złącza i pozłacane styki zapobiegają oksydacji i zapewniają niezawodne połączenie.
Dalsze dane:
Długość kabla 110 cm w stanie rozciągniętym, 50 cm w stanie skróconym,
Średnica zewnętrzna kabla 4.2 mm.