AXAGON BUCM3-CM20AB Kabel USB-C - USB-C 3.2 Gen 1, 2m, PD 60W, 3A, ALU, oplot, czarny
Opis
Kabel interkonektowy premium USB-C USB-C do transmisji danych i ładowania AXAGON BUCM3-CM20AB SPEED USB 3.2 Gen 1 z USB-C male złączami na obu końcach. Kabel przeznaczony jest do szybkiego przesyłania danych raz szybkiego ładowania notebooków, telefonów, tabletów i innych urządzeń mobilnych. Obsługuje transfer danych do 5 Gb/s oraz ładowanie prądem o natężeniu do 3A.
Kable zasilające 22AWG (mniejsza liczba = większy przekrój i mniejsza rezystancja przewodu) gwarantują szybkie ładowanie telefonów i innych urządzeń mobilnych. Kabel obsługuje również ładowanie notebooków przy użyciu technologii Power Delivery 60W. Przewody danych 30AWG wyposażone w wysokiej jakości ekranowanie zapewniają niezawodną transmisję danych. Potrójne ekranowanie chroni przesyłane sygnały przed niekorzystnymi zakłóceniami.
Złącza:
2x USB-C (M) male / męski.
Dalsze właściwości:
DATA SYNC & FAST CHARGING - jednoczesny transfer danych i ładowanie akumulatora.
USB SuperSpeed USB 3.2 Gen 1 (wcześniej USB 3.1 Gen 1 / USB 3.0).
również kompatybilny z USB 3.2 Gen 2, wstecznie kompatybilny z USB 2.0.
Wsparcie szybkości transmisji 5.000 / 480 / 12 / 1.5 Mb/s (SuperSpeed / High / Full / Low speed).
Szybkie ładowanie do 3A.
Obsługiwane technologie ładowania: Power Delivery 60W (20V/3A), Qualcomm Quick Charge 2.0 / 3.0 / 4+, Samsung Adaptive Fast Charging, Huawei Fast Charge Protocol, SMART Charging i innych.
kabel zawiera przewody zasilające 22AWG, przewody danych 30AWG.
Niklowane złącza i pozłacane styki zapobiegają oksydacji i zapewniają niezawodne połączenie.
Pozostałe dane:
długość kabla 2 m,
średnica zewnętrzna 4.5 mm.