Producenci
AXAGON Hub HUE-X4B 4-portowy USB 2.0 kabel 20cm Czarny
Opis
Hub czteroportowy USB 2.0 READY AXAGON HUE-X4B z na stałe przymocowanym kablem USB.
Dzięki bezpośredniemu złączu USB na krótkim kablu, jest zawsze w zasięgu ręki.
Dwa porty USB umieszczone po bokach hubu do bezproblemowego przyłączenia jakiegokolwiek urządzenia USB o dużym gabarycie wokół złącza.
Kompaktowy i lekki koncentrator z na stałe przymocowanym elastycznym kablem USB jest przeto sprytnym pomocnikiem w domu i w podróży.
Właściwości:
4x downstream USB 2.0 port, 1x upstream USB 2.0 port ze złączem typu A male przymocowany na 20 cm długim kablu.
W pełni kompatybilny z USB 2.0 i wstecznie kompatybilny z USB 1.1.
Wsparcie szybkości transmisji 1.5 / 12 / 480 Mb/s (low / full / high speed).
Całkowite wsparcie Plug and Play i Hot Plug.
Umożliwia połączenie aż 127 urządzeń USB kaskadowo.
Zasilanie za pomocą magistrali USB - bus-power tryb (5V - 500mA).
Wykrycie i ochrona przed prądem przetężeniowym.
Dioda LED do oznajmiania przyłączenia zasilania.
Wymiary 78 x 34 x 14 mm, masa 32 g (łącznie kabla USB).
Wsparcie OS:
MS Windows XP / Vista / 7 / 8 / 8.1 / 10 i nowsze, Windows Server 2003 / 2008 / 2012 / 2016 i nowsze (wspierane wszystkie wersje OS Windows 32- i 64-bitowe), Mac OS X 10.4.x i wyższe, Linux z jądrem 2.6.x i wyższym.
Uwag.: Sterowniki są częścią składową wspieranych systemów operacyjnych i zostaną zainstalowane całkowicie automatycznie. Żadne inne sterowniki nie trzeba instalować i nie ma ich też do dyspozycji.
Dane techniczne
| Rodzaj | Aktywny |
| Liczba portów | 4 |
| Standard | USB 1.1 |
| Standard | USB 2.0 |
| Ładowanie urządzeń | Nie |
| Porty | 4 x USB Type A Żeńska |
| Zasilanie | USB 5V |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows XP |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 11 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 7 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 Pro |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 Home |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Vista |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Server 2003 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8.1 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Server 2016 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 11 Pro |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Server 2008 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Server 2019 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Server 2022 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Linux |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Server 2012 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 78 x 34 x 14 mm |
| Waga | 32 g |