AXAGON Ładowarka sieciowa ACU-DPQ100 GaN 100W, 3x port (USB-A + dual USB-C) PD3.0/QC4+/PPS/Apple Czarna
Dostępność: na wyczerpaniu
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena regularna:
208.90
ilość szt.
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: AXAGON
Kod produktu: 1_906899
Opis
Podróżna ładowarka sieciowa AXAGON ACU-DPQ100 GaN umożliwia szybkie ładowanie do trzech urządzeń mobilnych jednocześnie. Dzięki mocy całkowitej 100W ładowarka potrafi ładować notebooki, telefony i inne urządzenia mobilne z najwyższą możliwą prędkością. Adapter oferuje standardowe złącze USB-A, ale także dwa dwustronne złącza USB-C.
Technologia Quick Charge 4+ umożliwia aż 4x szybsze ładowanie telefonów niż standardowa ładowarka USB. Technologia Power Delivery 3.0 zapewnia wsparcie dla nowoczesnych telefonów, ale także dla ładowania 100W PD potężnych laptopów.
Ładowarka zapewnia ładowanie PD 20W dla iPhone'a 12, 13, 14 i 15, a także oferuje ładowanie PD 27W dla iPhone'a 13 Pro, 14 Pro, 15 Pro i ich modeli Pro Max. Ponadto obsługuje ładowanie SFC 25W dla Samsung Galaxy S20 - S24, Note i serii Z Fold, a także oferuje ładowanie SFC 2.0 45W dla Samsung Galaxy S20 - S24 Ultra, Tab S7+ - S9+, Tab S8 - S9 Ultra.
Wejście:
Napięcie wejściowe AC 100V-240V/2A/50-60Hz (funkcja WIV), wspiera większą ilość narodowych standardów ładowania.
Dwuigłowa wtyczka euro - zintegrowana w obudowie zasilacza
Wyjścia:
Port USB-A QC (telefony) maks. 30W: 4.5V/5A, 5V/3A, 9V/3A, 12V/2.5A, 20V/1.5A
Technologia ładowania: QC 3.0, QC 2.0, AFC, SCP, FCP, PE+, SMART, Apple 2.4A
Port USB-C PD2 (telefony) maks. 65W: 5V/3A, 9V/3A, 12V/2.5A, 15V/3A, 20V/3.25A, PPS: 3.3-11V/3A
Port USB-C PD1 (laptopy, telefony) maks.100W: 5V/3A, 9V/3A, 12V/2.5A, 15V/3A, 20V/5A, PPS: 3.3-11V/5A
Maksymalna wydajność z wieloma portami:
maksymalna moc QC + PD2 15W, ładowanie w trybie SMART (maks. 5V/3A)
QC + PD1 maksymalna moc 83W
PD1 + PD2 maksymalna moc 85W
QC + PD1 + PD2 maksymalna moc 80W
całkowita moc maksymalna 100W
total maximum current 5A
Obsługiwane technologie ładowania:
Standardowe ładowanie wszelkich urządzeń wspierających 5V oraz ładowanie Apple iPhone 5, 6, SE, 7.
SMART - ładowanie maks. 5V/3A, Quick Charge 1.0, USB Battery Charging 1.2 (DCP 1.5A) i Apple 2.4A (iPad).
PE+ - szybkie ładowanie przy użyciu protokołu MediaTek Pump Express+ i Pump Express+ 2.0.
FCP - szybkie ładowanie przy użyciu protokołu Huawei Fast Charge Protocol.
SCP - szybkie ładowanie (do 40W) przy użyciu protokołu Huawei SuperCharge Protocol.
AFC - szybkie ładowanie przy użyciu protokołu Samsung Adaptive Fast Charging.
SFC - szybkie ładowanie przy użyciu protokołu Samsung Super Fast Charging a Super Fast Charging 2.0.
PPS - szybkie ładowanie przy użyciu protokołu Programable Power Supply (część USB PD 3.0 i QC4+).
PD - szybkie ładowanie przy użyciu protokołu USB Power Delivery 2.0 a Power Delivery 3.0.
Przykłady obsługiwanych telefonów, tabletów i laptopów:
SFC - szybkie ładowanie (do 25W) telefonów Samsung Galaxy S20, S21, S22, S23, S24 series, Note 10, 20 series, Z Fold 2, 3, 4 series.
SFC 2.0 - szybkie ładowanie (do 45W) telefonów Samsung Galaxy S20, S21, S22, S23, S24 Ultra, Tab S7+, Tab S8+, Tab S9+, Tab S8 Ultra, Tab S9 Ultra.
PD - szybkie ładowanie telefonów Apple iPhone 8, 8 Plus, X, XS, XS Max, XR, 11, 11 Pro, 11 Pro Max.
PD - szybkie ładowanie (do 20W) telefonów Apple iPhone 12, 12 Mini, 12 Pro, 12 Pro Max, 12, 12 Mini, 12 Pro, 12 Pro Max, 13, 13 Mini, 14, 14 Plus, 15, 15 Plus.
PD - szybkie ładowanie (do 27W) telefonów Apple iPhone 13 Pro, 13 Pro Max, 14 Pro, 14 Pro Max, 15 Pro, 15 Pro Max.
PD -  szybkie ładowanie (do 100W) laptopów Lenovo, HP, Dell, Acer, Asus, Apple MacBook Air, MacBook Pro, iPad mini, iPad Air, iPad Pro i innych.
Ładowarka wspiera funkcje WIV, AIC, CV/CC:
Kompleksowa ochrona wyjścia: OCP, OVP, OTP, OSP:
  • Over Current Protection. Ochrona wyjścia przed prądem przetężeniowym.
  • Over Voltage Protection. Ochrona przeciwprzepięciowa na wyjściu.
  • Over Temperature Protection. Ochrona przed przegrzaniem adaptera.
  • Output Short Circuit protection. Ochrona przeciwzwarciowa na wyjściu.
Dalsze właściwości:
Wymiary obudowy zasilacza 115 x 60 x 32 mm łącznie wtyczki,
Materiał: niepalne tworzywo sztuczne.
Dane techniczne
Rodzaj Sieciowa
Moc 100 W
Napięcie wyjściowe 20 V
Prąd wyjściowy (maks.) 5 A
Złącza 2 x USB (Type C)
Złącza 1 x USB 3.0
Pasuje do
Notebooki, telefony i inne urządzenia mobilne
Akcesoria w zestawie
  • Czarna ładowarka sieciowa,
  • Pakowane w pudełku kartonowym z otworem do zawieszenia.
Kolor Czarny
Wymiary
115 x 60 x 32 mm