Producenci
AXIS Kamera M3205-LVE
Opis
AXIS M3205-LVE Network Camera
Solidna kamera z obiektywem szerokokątnym 1080p i oświetleniem w podczerwieni
- Obraz o jakości HDTV 1080p
- WDR i oświetlenie w podczerwieni
- Kąt widzenia w poziomie w obiektywie szerokokątnym wynoszący 100°
- Wyjście HDMI i łączność I/O
- Zipstream i obsługa kodowania H.264/H.265
AXIS M3205-LVE zapewnia doskonały widok szerokokątny w rozdzielczości HDTV 1080p i nadaje się do dozoru wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń. Ta solidne, efektywna kosztowo stałopozycyjna kamera kopułkowa oferuje najlepszą w swojej klasie jakość obrazu wideo i ma wbudowane oświetlenie w podczerwieni zapewniające czytelność obrazu nawet w całkowitej ciemności.
Rozprosz ciemności
Kamera sieciowa AXIS M3205-LVE Network Camera ma rozdzielczość HDTV 1080p i szeroki kąt widzenia wynoszący 100°. Kamera ma funkcję WDR, która umożliwia uzyskanie czytelnych obrazów przy jasnych i ciemnych obszarach w scenie. Dzięki wbudowanemu oświetleniu w podczerwieni można uzyskać czytelne obrazy bez odbić w całkowitej ciemności, nie trzeba więc dodatkowo montować oświetlenia obiektu.
Gotowa do podłączenia
Kamera AXIS M3205-LVE ma wbudowaną pamięć typu Edge, dzięki czemu zapewniona jest nadmiarowość zapisów w razie utraty połączenia z kamerą. Ponadto funkcja Zipstream z kodowaniem H.264 lub H.265 znacząco obniża wymagania w zakresie przepustowości i pamięci masowej. Można również podłączyć do portów I/O inne urządzenia w celu wyzwolenia alarmów lub akcji; połączenie z wejściem jest nadzorowane, co oznacza, że w razie przerwania połączenia generowany jest alarm. Port HDMI można także wykorzystać do podłączenia publicznego monitora lub wirtualnego okna przy tylnym wejściu.
Najlepsza jakość w swojej klasie
Ta efektywna kosztowo kamera zapewnia najlepszą jakość obrazu wideo w swojej klasie, a dzięki obsłudze aplikacji do analizy, takich jak AXIS Guard Suite, zapewnia lepsze możliwości dozoru. Dzięki interfejsowi AXIS T61 Audio and I/O Interface można użyć kamery do nasłuchu podczas transakcji lub zdarzeń lub do generowania ostrzeżeń głosowych w przypadku wtargnięcia. Ta odporna na akty wandalizmu i gotowa do montażu na zewnątrz kamera ma także osłonę chroniąca przed wpływem warunków atmosferycznych. Można ją montować na ścianach, sufitach i skrzynkach przyłączeniowych, korzystając z dołączonego do zestawu uchwytu montażowego.
Technologia Zipstream
Oszczędzaj przestrzeń dyskową i przepustowość bez poświęcania cennych informacji.
Wide Dynamic Range - WDR
Maksymalna użyteczność na potrzeby postępowania wyjaśniającego w przypadku scen zarówno z bardzo jasnymi, jak i bardzo ciemnymi obszarami.
Dane techniczne
| Typ kamery | Stałopozycyjna kopułkowa |
| Rozdzielczość | Full HD 1080p |
| Liczba klatek na sekundę | 30 |
| Matryca | 1/2.9" progresywny RGB CMOS |
| Obiektyw | Długość ogniskowej: 3.1 mm |
| Kąt widzenia pionowy | 54 ° |
| Kąt widzenia poziomy | 100 ° |
| Mikrofon | Nie |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Transmisja dwukierunkowa | Nie |
| Tryb nocny | Tak |
| Detekcja ruchu | Tak |
| Minimalne oświetlenie | 0 lx |
| Bezpieczeństwo | Podpisane oprogramowanie sprzętowe |
| Protokoły sieciowe |
|
| Standardy | 802.3af |
| Standardy | IPv6 |
| Standardy | IPv4 |
| Standardy | 802.3at |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Standard pamięci SD / CF | SDHC |
| Standard pamięci SD / CF | SDXC |
| Standard pamięci SD / CF | SD |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | microHDMI |
| Złącza | microSD |
| Złącza | RJ-45 |
| Klasa szczelności | IP66 |
| Klasa szczelności | Brak |
| Zasilanie | Power over Ethernet IEEE 802.3af/802.3at Type 1 Class 3 Max 12.0 W, typical 3.7 W |
| Kolor | Biały |
| Wymiary | Średnica: 149 mm |
| Waga | 720 g |
| Pozostałe parametry |
|