Producenci
AXIS Kamera P3265-LV
Opis
AXIS P3265-LV Dome Camera
Kopułkowa kamera wewnętrzna 2 MP z funkcją IR i funkcją głębokiego uczenia
- Doskonała jakość obrazu przy rozdzielczości 2 MP
- Lightfinder 2.0, Forensic WDR i OptimizedIR
- Analizy z głębokim uczeniem
- Połączenie audio i We/Wy
- Wbudowane funkcje cyberbezpieczeństwa
Bazująca na najnowszym układzie Axis system-on-chip (SoC) seria AXIS P3265-LV oferuje doskonałą jakość obrazu i zaawansowane funkcje analityczne bazujące na głębokim uczeniu. Dyskretna, stała kopułka wyposażona w funkcje bezpieczeństwa cybernetycznego to idealne narzędzie do wszechstronnego nadzoru.
Doskonała jakość obrazu
AXIS P3265-LV zapewnia wyjątkową jakość obrazu i szczegóły kryminalistyczne w rozdzielczości 2 MP. Wyposażony w zmiennoogniskowy obiektyw 9 mm do obserwacji na dużym obszarze, oferuje pole widzenia 100-36 stopni i do 60 kl./s przy pełnej liczbie klatek na sekundę. Kamera ma funkcje Lightfinder 2.0 i Forensic WDR, aby zapewnić wierne odwzorowanie barw i dużą szczegółowość przy słabym oświetleniu lub niemal w ciemności. Kamera ma funkcję OptimizedIR o zasięgu oświetlenia do 40 m (130 ft), co gwarantuje ostry i wyraźny materiał filmowy w całkowitej ciemności bez konieczności stosowania dodatkowego oświetlenia. Kamera oferuje również funkcję Axis Zipstream z obsługą kompresji H.264 i H.265, która znacząco ogranicza zapotrzebowanie na przepustowość i pamięć masową bez negatywnego wpływu na jakość obrazu.
Głębokie uczenie wykonywane przez samą kamerę
Kamera wykorzystuje ARTPEC-8, najnowszy Axis system-on-chip (SoC) i zawiera moduł przetwarzania danych z funkcją głębokiego uczenia (DLPU). Umożliwia to lepsze przetwarzanie, zbieranie i analizowanie jeszcze większej ilości danych niż wcześniej. AXIS Object Analytics oferuje wykrywanie i klasyfikację osób, pojazdów i typów pojazdów - wszystkie te funkcje są dostosowane do Twoich konkretnych potrzeb. Co więcej, dzięki obsłudze ACAP w wersji 4 można zwiększyć wartość systemu poprzez dostosowane do potrzeb aplikacje oparte na głębokim uczeniu wykonywane lokalnie, które oferuje firma Axis i nasi partnerzy.
Wszechstronność i doskonałe parametry
Łatwa w instalacji kamera kopułkowa została zaprojektowana tak, aby wpasować się w każde otoczenie. Kamera ma zmiennoogniskowy obiektyw z opcją zdalnego zbliżania i ustawiania ostrości, więc może dostarczać widok ogólny i zbliżenia bez konieczności ręcznego dostrajania. Łączność audio i interfejs wejścia/wyjścia umożliwia integrację urządzeń peryferyjnych, takich jak mikrofon, co znacząco podnosi wartość całego systemu. Wydajna kamera ma wiele zintegrowanych funkcji związanych z cyberbezpieczeństwem, które zapobiegają nieautoryzowanemu dostępowi i chronią system. Na przykład Axis Edge Vault zabezpiecza identyfikator urządzenia Axis i upraszcza uwierzytelnianie urządzeń Axis w sieci.
System-on-chip
Opracowany lub wybrany przez Axis pod kątem optymalnych rozwiązań i cyberbezpieczeństwa.
Wbudowane funkcje cyberbezpieczeństwa
Zapobiegaj nieautoryzowanemu dostępowi i chroń swój system.
Technologia OptimizedIR
Zaawansowane i wydajne rozwiązania IR zintegrowane z kamerami.
Dane techniczne
| Typ kamery | Stałopozycyjna kopułkowa |
| Rozdzielczość | Full HD 1080p |
| Liczba klatek na sekundę | 60 |
| Matryca | 1/2.8" progresywny RGB CMOS |
| Obiektyw |
|
| Kąt widzenia pionowy | 53 ° |
| Kąt widzenia poziomy | 100 ° |
| Mikrofon | Nie |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Transmisja dwukierunkowa | Nie |
| Tryb nocny | Tak |
| Detekcja ruchu | Tak |
| Minimalne oświetlenie | 0 lx |
| Bezpieczeństwo |
|
| Protokoły sieciowe |
|
| Standardy | IPv6 |
| Standardy | 802.3af |
| Standardy | IPv4 |
| Standardy | 802.3at |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Standard pamięci SD / CF | SD |
| Standard pamięci SD / CF | SDHC |
| Standard pamięci SD / CF | SDXC |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | RJ-45 |
| Złącza | microSD |
| Klasa szczelności | IP52 |
| Zasilanie | Power over Ethernet (PoE) IEEE 802.3af/802.3at Type 1 Class 3 Typical 4.8 W, max 8.9 W |
| Kolor | Biały |
| Wymiary | Średnica: 149 mm |
| Waga | 650 g |
| Pozostałe parametry |
|