Producenci
AXIS Kamera P3265-LVE
Opis
AXIS P3265-LVE Dome Camera
Przystosowana do użytku na zewnątrz kamera kopułkowa 2 MP z funkcją IR i głębokiego uczenia
- Doskonała jakość obrazu w rozdzielczości 2 MP
- Lightfinder 2.0, Forensic WDR i OptimizedIR
- Analityka oparta na głębokim uczeniu
- Łączność audio i We/Wy
- Wbudowane funkcje cyberbezpieczeństwa
Bazująca na najnowszym układzie Axis system-on-chip (SoC) kamera AXIS P3265-LVE oferuje doskonałą jakość obrazu i zaawansowane funkcje analityczne wykorzystujące głębokie uczenie na brzegu sieci. Dyskretna, stała kopułka wyposażona w funkcje bezpieczeństwa cybernetycznego to idealne narzędzie do prowadzenia dozoru.
Doskonała jakość obrazu
Kamera AXIS P3265-LVE zapewnia wyjątkową jakość obrazu i szczegóły na potrzeby postępowań wyjaśniających w rozdzielczości 2 MP z prędkością do 60 kl./s. Jest ona wyposażona w zmiennoogniskowy obiektyw 9 mm do prowadzenia dozoru na dużym obszarze i oferuje pole widzenia 10036 stopni. Dzięki funkcjom Lightfinder 2.0 i Forensic WDR kamera zapewnia wierne odwzorowanie barw i dużą szczegółowość przy słabym oświetleniu lub niemal w ciemności. Jest wyposażona również w technologię OptimizedIR, która gwarantuje ostre i wyraźne nagrania w całkowitej ciemności na odległość do 40 m (130 stóp) bez konieczności stosowania dodatkowego oświetlenia. Co więcej, funkcja Axis Zipstream, która obsługuje kompresję H.264 i H.265, znacząco ogranicza zapotrzebowanie na przepustowość i pamięć masową bez negatywnego wpływu na jakość obrazu.
Głębokie uczenie wykonywane przez samą kamerę
Kamera wykorzystuje ARTPEC-8, najnowszy układ system-on-chip (SoC) firmy Axis, i jest wyposażona w moduł przetwarzania danych z funkcją głębokiego uczenia (DLPU). Umożliwia to lepsze przetwarzanie, gromadzenie, przechowywanie i analizowanie jeszcze większej ilości danych niż wcześniej - na brzegu sieci. AXIS Object Analytics oferuje detekcję i klasyfikację osób, pojazdów i typów pojazdów - wszystkie te funkcje są dostosowane do Twoich konkretnych potrzeb. Co więcej, dzięki obsłudze ACAP w wersji 4 można zwiększyć wartość systemu poprzez wykorzystanie wyspecjalizowanych aplikacji opartych na głębokim uczeniu na brzegu sieci.
Wszechstronność i wysoka wydajność
Ta łatwa w instalacji kamera kopułkowa została zaprojektowana tak, aby wpasować się w każde otoczenie. Jest wyposażona w zmiennoogniskowy obiektyw z funkcją zdalnego zoomu i nastawiania ostrości, dzięki czemu można ją dostosować w taki sposób, by dostarczała widok ogólny i zbliżenia bez konieczności ręcznego dostrajania. Łączność audio i We/Wy umożliwia integrację urządzeń peryferyjnych, takich jak np. mikrofon, co znacząco podnosi wartość całego systemu. Co więcej, ta wytrzymała, przystosowana do użytku na zewnątrz kamera o klasie ochrony IK10 jest wyposażona we wbudowane funkcje cyberbezpieczeństwa, które zapobiegają nieautoryzowanemu dostępowi i chronią system. Na przykład Axis Edge Vault zabezpiecza identyfikator urządzenia Axis i upraszcza uwierzytelnianie urządzeń Axis w sieci.
System-on-chip
Opracowany lub wybrany przez Axis pod kątem optymalnych rozwiązań i cyberbezpieczeństwa.
Wbudowane funkcje cyberbezpieczeństwa
Zapobiegaj nieautoryzowanemu dostępowi i chroń swój system
Technologia OptimizedIR
Zaawansowane i wydajne rozwiązania IR zintegrowane z kamerami
Dane techniczne
| Typ kamery | Stałopozycyjna kopułkowa |
| Rozdzielczość | Full HD 1080p |
| Liczba klatek na sekundę | 60 |
| Matryca | 1/2.8" progresywny RGB CMOS |
| Obiektyw |
|
| Kąt widzenia pionowy | 53 ° |
| Kąt widzenia poziomy | 100 ° |
| Mikrofon | Nie |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Transmisja dwukierunkowa | Nie |
| Tryb nocny | Tak |
| Detekcja ruchu | Tak |
| Minimalne oświetlenie | 0 lx |
| Bezpieczeństwo |
|
| Protokoły sieciowe |
|
| Standardy | IPv4 |
| Standardy | 802.3at |
| Standardy | 802.3af |
| Standardy | IPv6 |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Czytnik kart pamięci | Nie |
| Standard pamięci SD / CF | SD |
| Standard pamięci SD / CF | SDHC |
| Standard pamięci SD / CF | SDXC |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | RJ-45 |
| Złącza | microSD |
| Klasa szczelności | IP66 |
| Zasilanie | Power over Ethernet (PoE) IEEE 802.3af/802.3at Type 1 Class 3 Typical 4.8 W, max 10.7 W |
| Kolor | Biały |
| Wymiary | Średnica: 149 mm |
| Waga | 800 g |
| Pozostałe parametry |
|