Producenci
AXIS Kamera panoramiczna P3818-PVE
Opis
Kamera panoramiczna P3818-PVE
Obraz w zakresie 180° bez martwych punktów.
- Kamera o rozdzielczości 13 MP z wieloma przetwornikami zapewniająca płynne łączenie obrazów
- Zasięg 180° w poziomie i 90° w pionie
- Płynne obracanie/pochylanie/przesuwanie
- AXIS Edge Vault
- Wbudowane funkcje cyberbezpieczeństwa
Dane techniczne
| Typ kamery | Panoramiczna |
| Rozdzielczość | 5120 x 2560 |
| Liczba klatek na sekundę | 30 |
| Matryca | RGB CMOS 1/2,8" |
| Obiektyw |
|
| Kąt widzenia pionowy | 90 ° |
| Kąt widzenia poziomy | 180 ° |
| Mikrofon | Nie |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Tryb nocny | Tak |
| Minimalne oświetlenie | 0.05 lx |
| Bezpieczeństwo |
|
| Protokoły sieciowe | IPv4, IPv6 USGv6, ICMPv4/ICMPv6, HTTP, HTTP/2, HTTPSa, TLSa, QoS Layer 3 DiffServ, FTP, SFTP, CIFS/SMB, SMTP, mDNS (Bonjour), UPnP, SNMP v1/v2c/v3 (MIB-II), DNS/DNSv6, DDNS, NTP, NTS, RTSP, RTP, TCP, UDP, IGMP, RTCP, ICMP, DHCPv4/v6, ARP, SSH, LLDP, CDP, MQTT, Secure syslog (RFC 3164/5424, UDP/TCP/TLS), adres Link-Local (ZeroConf) |
| Standardy | IPv6 |
| Standardy | IPv4 |
| Pamięć wewnętrzna | 512 MB |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Standard pamięci SD / CF | SDHC |
| Standard pamięci SD / CF | SD |
| Standard pamięci SD / CF | SDXC |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Złącza | RJ-45 |
| Klasa szczelności | IP67 |
| Klasa szczelności | IP66 |
| Wytrzymałość mechaniczna | IK10 |
| Zasilanie |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Biały |
| Wymiary |
|
| Waga | 2.2 kg |
| Certyfikaty |
|