Producenci
AXIS Kamera panoramiczna P4707-PLVE
Opis
Kamera panoramiczna P4707-PLVE
Podwójny przetwornik z 360° IR i głębokim uczeniem.
- Wielokierunkowa kamera 2*5 MP z jednym adresem IP
- Do analiz wykonywanych z głębokim uczeniem na obu przetwornikach
- Oświetlenie w podczerwieni 360°
- 2,5-krotny zoom
- Technologia Axis Lightfinder i Forensic WDR
Dane techniczne
| Typ kamery | Panoramiczna |
| Rozdzielczość | 2592 x 1944 |
| Liczba klatek na sekundę | 30 |
| Matryca | RGB CMOS 2 x 1/2,7" |
| Obiektyw |
|
| Kąt widzenia pionowy | 69 ° |
| Kąt widzenia poziomy | 98 ° |
| Mikrofon | Nie |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Tryb nocny | Tak |
| Minimalne oświetlenie | 0 lx |
| Bezpieczeństwo |
|
| Protokoły sieciowe | IPv4, IPv6 USGv6, ICMPv4/ICMPv6, HTTP, HTTPS, HTTP/2, TLS, QoS Layer 3 DiffServ, FTP, SFTP, CIFS/SMB, SMTP, mDNS (Bonjour), UPnP, SNMP v1/v2c/v3 (MIB-II), DNS/DNSv6, DDNS, NTP, NTS, RTSP, RTCP, RTP, SRTP/RTSPS, TCP, UDP, IGMPv1/v2/v3, DHCPv4/v6, ARP, SSH, LLDP, CDP, MQTT v3.1.1, Secure syslog (RFC 3164/5424, UDP/TCP/TLS), adres Link-Local (ZeroConf) |
| Standardy | IPv6 |
| Standardy | IPv4 |
| Pamięć wewnętrzna | 8 GB |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Standard pamięci SD / CF | SDXC |
| Standard pamięci SD / CF | SD |
| Standard pamięci SD / CF | SDHC |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | RJ-45 |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Klasa szczelności | IP66 |
| Klasa szczelności | IP67 |
| Wytrzymałość mechaniczna | IK10 |
| Zasilanie |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Biały |
| Wymiary | 88 x 133 x 208 mm |
| Waga | 0.975 kg |
| Certyfikaty |
|