Producenci
AXIS Kamera sieciowa M1145-L
Opis
Kamera sieciowa AXIS M1145-L
Kompaktowa i niedroga z OptimizedIR
Główne cechy:
- HDTV 1080p
- Dzień i noc
- Kontrola tęczówki P.
- Przechowywanie krawędzi
- H.264 i Motion JPEG
- Łatwość instalacji
- Obsługa we / wy
Kamera sieciowa AXIS M1145-L to niedroga i kompaktowa kamera doskonale nadająca się do butików, restauracji, hoteli i biur oraz innych miejsc, w których wymagany jest nadzór w ciągu dnia i nocy.
Wbudowane diody podczerwieni z OptimizedIR
AXIS M1145-L oferuje OptimizedIR , energooszczędną technologię LED, która zapewnia regulowany kąt oświetlenia IR i dyskretną integrację diod IR. Aparat zapewnia automatyczne oświetlenie sceny w całkowitej ciemności i jest idealny do wykrywania obiektów w zasięgu do 15 metrów (50 stóp).
Doskonała jakość obrazu
Dzięki obiektywowi zmiennoogniskowemu z przysłoną P i rozdzielczości HDTV 1080p AXIS M1145-L zapewnia doskonałą jakość obrazu przy pełnej szybkości klatek. Kontrola przysłony P zapewnia optymalną głębię ostrości, kontrast i wyrazistość obrazu. Ekonomiczna, kompaktowa kamera oferuje wiele strumieni H.264 i Motion JPEG, które można indywidualnie optymalizować pod kątem przepustowości i wydajności pamięci. Aparat obsługuje cyfrowe panoramowanie / pochylenie / powiększenie, co umożliwia przesyłanie obrazu przyciętego z pełnego widoku w celu oglądania lub nagrywania.
Edge Storage i porty I / O
AXIS M1145 oferuje elastyczny system nadzoru z obsługą pamięci brzegowej, która umożliwia nagrywanie wideo bezpośrednio do pamięci, takiej jak karta microSD / SD / SDHC. Port wejściowy / wyjściowy może służyć do prostego powiadamiania centrali alarmowej lub sterowania przekaźnikiem lub podobnym urządzeniem. Wejście jest również idealne, gdy używany jest czujnik ruchu PIR firmy Axis .
Łatwość instalacji
Technologia Power over Ethernet zapewnia zasilanie kamery przez sieć, eliminując potrzebę stosowania kabli zasilających i zmniejszając koszty instalacji. AXIS M1145 oferuje również zdalne zbliżenie i ogniskowanie, co eliminuje potrzebę precyzyjnego strojenia i zapewnia optymalny kąt widzenia kamery dla monitorowanego obszaru.
Dane techniczne
| Typ kamery | Kompaktowa |
| Rozdzielczość | Full HD 1080p |
| Liczba klatek na sekundę | 30 |
| Matryca | RGB CMOS 1/2.9" |
| Obiektyw | 3 - 10.5 mm; F1.4 |
| Kąt widzenia pionowy | 47 ° |
| Kąt widzenia poziomy | 95 ° |
| Mikrofon | Nie |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Transmisja dwukierunkowa | Nie |
| Tryb nocny | Tak |
| Detekcja ruchu | Tak |
| Minimalne oświetlenie | 0.08 lx |
| Bezpieczeństwo |
|
| Standardy | IPv6 |
| Standardy | IPv4 |
| Pamięć wewnętrzna | 128 MB |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Standard pamięci SD / CF | SDXC |
| Standard pamięci SD / CF | SD |
| Standard pamięci SD / CF | SDHC |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | RJ-45 |
| Zasilanie | Power over Ethernet (PoE)IEEE 802.3af/802.3at Type 1 Class 3; max. 10.5 W |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Kolor | Biały |
| Wymiary | 46 x 75 x 114 mm |
| Waga | 260 g |
| Ilość w opakowaniu | 1 |