Producenci
AXIS Kamera sieciowa M2025-LE
Opis
Kamera sieciowa AXIS M2025-LE
Przystępna cenowo kamera z oświetleniem w podczerwieni, do montażu na zewnątrz budynków.
Główne cechy:
- Niewielka kamera w formacie bullet
- Wbudowane oświetlenie w podczerwieni
- Do montażu na zewnątrz
- HDTV 1080p
- Technologia Zipstream
Kamera sieciowa AXIS M2025-LE Network Camera to niewielka kamera typu bullet, oferująca doskonałą jakość Axis w zaskakująco przystępnej cenie. Kamera ma wbudowane oświetlenie w podczerwieni i dostarcza obraz w jakości HDTV 1080p; stanowi ona doskonały wybór w przypadku konieczności zastosowania wewnątrz i na zewnątrz budynków małych, łatwych w montażu kamer. Kamera dostępna jest w kolorze czarnym i białym.
Jakość Axis w przystępnej cenie
Dzięki wbudowanemu oświetleniu LED w podczerwieni oraz jakości obrazu HDTV 1080p kamera AXIS M2025-LE zapewnia dozór w wysokiej rozdzielczości nawet w ciemnościach. Kamera ma pole widzenia o zakresie 115° w poziomie, co pozwala utrzymać koszt na niskim poziomie. Funkcja WDR Forensic Capture optymalizuje nagrania ciemnych scen na potrzeby analizy kryminalistycznej. Format Axis Corridor Format zapewnia strumień wideo w orientacji pionowej, doskonały do monitorowania długich, wąskich obszarów; pozwala to na maksymalizację jakości obrazu i wyeliminowanie strat związanych z przepustowością i zasobami pamięci.
Zastosowana w kamerze technologia Zipstream firmy Axis znacząco zmniejsza zapotrzebowanie na przepustowość i pamięć, zapewniając przechwytywanie ważnych szczegółów w pełnej jakości obrazu.
Doskonała jakość nawet w trudnych warunkach
Kamera AXIS M2025-LE może pracować w temperaturze od -30 °C do nawet 50 °C. Dołączono do niej osłonę przeciwsłoneczną, która chroni przed słońcem i deszczem. Dzięki klasie ochrony IP66 i NEMA 4X jest ona odporna na działanie warunków atmosferycznych, pył, piasek i rozbryzgi słonej wody, a także działanie wody pod wysokim ciśnieniem.
Niezwykle łatwy montaż
Niewielka, lekka kamera AXIS M2025-LE z fabrycznie ustawioną ostrością jest łatwa i niedroga w montażu. Przestronna, zabezpieczona obudowa chroni okablowanie i ułatwia serwisowanie.
Kamera jest prosta w obsłudze, a szerokie pole widzenia zapewnia duży obszar obserwacji niezależnie od miejsca jej umieszczenia: na zewnątrz lub wewnątrz, na ścianie, suficie, słupie czy narożniku. Można również użyć opcjonalnego uchwytu do montażu we wnękach ściennych lub sufitowych, aby uzyskać wysoką dyskrecję dozoru.
Dane techniczne
| Typ kamery | Stałopozycyjna typu bullet |
| Rozdzielczość | Full HD 1080p |
| Liczba klatek na sekundę | 30 |
| Matryca | RGB CMOS 1/2,8" |
| Obiektyw | 2,8 mm, F2.0 |
| Kąt widzenia pionowy | 64 ° |
| Kąt widzenia poziomy | 115 ° |
| Mikrofon | Nie |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Transmisja dwukierunkowa | Nie |
| Tryb nocny | Tak |
| Minimalne oświetlenie | 0 lx |
| Bezpieczeństwo |
|
| Standardy | IPv4 |
| Standardy | IPv6 |
| Pamięć wewnętrzna | 256 MB |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Standard pamięci SD / CF | SD |
| Standard pamięci SD / CF | SDXC |
| Standard pamięci SD / CF | SDHC |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | RJ-45 |
| Klasa szczelności | IP66 |
| Zasilanie | Power over Ethernet (PoE) IEEE 802.3af / 802.3at typ 1 klasa 2 znamionowo: 4,1 W, maks.: 6,3 W |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Kolor | Biały |
| Wymiary | 101 x 101 x 174 mm |
| Waga | 500 g |
| Ilość w opakowaniu | 1 |