Producenci
AXIS Kamera sieciowa M3015
Opis
Kamera sieciowa AXIS M3015
Wyjątkowo dyskretna stałopozycyjna kamera mini dome 1080p do montażu wnękowego.
Główne cechy:
- Niezwykle dyskretna konstrukcja
- HDTV 1080p / 2 MP
- Technologia Axis Zipstream
- Corridor Format firmy Axis
Szybki montaż wnękowy
Kamera AXIS M3015 Network Camera umożliwia szybką i łatwą instalację wnękową. Zapewnia jakość obrazu HDTV 1080p przy pełnej szybkości klatek na sekundę w małych i dużych obudowach AXIS M3015 świetnie sprawdza się w eleganckich sklepach detalicznych i innych miejscach, w których dozór powinien być prowadzony dyskretnie.
Najlepsza jakość w swojej klasie
Ta kamera oferuje najwyższą jakość obrazu wideo w swojej klasie urządzeń. AXIS M3015 zapewnia jakość 1080p przy 30 kl./s z funkcją WDR zapewniającą doskonałą jakość obrazu wideo zarówno w jasnych jak i w ciemnych fragmentach sceny. Oferuje też duży obszar pokrycia z szerokim polem widzenia.
Wspaniała wydajność. Niska cena.
Kamera AXIS M3015 wykorzystuje zaawansowaną technologię Axis Zipstream, która ogranicza wymagania związane z przepustowością i wymaganym miejscem magazynowania bez ograniczania jakości obrazu wideo. Opcja Axis Corridor Format zapewnia optymalne pokrycie alejek sklepowych i korytarzy. AXIS M3015 jest również wyposażona w gniazdo pamięci jako opcjonalne miejsce zapisu danych wideo. Montaż i integracja są wyjątkowo łatwe, szybkie i niedrogie.
Dane techniczne
| Typ kamery | Stałopozycyjna |
| Rozdzielczość | Full HD 1080p |
| Liczba klatek na sekundę | 30 |
| Matryca | RGB CMOS 1/3" |
| Obiektyw | 2.8 mm, F2.0 |
| Kąt widzenia pionowy | 59 ° |
| Kąt widzenia poziomy | 106 ° |
| Mikrofon | Nie |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Transmisja dwukierunkowa | Nie |
| Tryb nocny | Nie |
| Detekcja ruchu | Nie |
| Minimalne oświetlenie | 0.25 lx |
| Bezpieczeństwo |
|
| Pamięć wewnętrzna | 512 MB |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Standard pamięci SD / CF | SDXC |
| Standard pamięci SD / CF | SDHC |
| Standard pamięci SD / CF | SD |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | RJ-45 |
| Zasilanie | Power over Ethernet (PoE) IEEE 802.3af/802.3at Typ 1 Klasa 1; typowe 2.8 W; max. 3.7 W. |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Kolor | Biały |
| Wymiary |
|
| Waga | 350 g |