Producenci
AXIS Kamera sieciowa M3206-LVE
Opis
Kamera sieciowa AXIS M3206-LVE
Solidna kamera 4 MP z widokiem szerokokątnym i oświetleniem w podczerwieni
- Obraz wideo 4 MP
- WDR i oświetlenie w podczerwieni
- Szerokokątne pole widzenia w pionie i poziomie
- Wyjście HDMI i łączność I/O
- Zipstream i obsługa kodowania H.264/H.265
AXIS M3206-LVE zapewnia doskonały widok szerokokątny w rozdzielczości 4 MP na zewnątrz i wewnątrz pomieszczeń. Ta solidne, efektywna kosztowo stałopozycyjna kamera kopułkowa oferuje najlepszą w swojej klasie jakość obrazu wideo i ma wbudowane oświetlenie w podczerwieni zapewniające czytelność obrazu nawet w całkowitej ciemności.
Rozprosz ciemności
AXIS M3206-LVE Network Camera ma rozdzielczość 4 MP i szeroki kąt widzenia 105°. Kamera ma funkcję WDR, która umożliwia uzyskanie czytelnych obrazów przy jasnych i ciemnych obszarach w scenie. Dzięki wbudowanemu oświetleniu w podczerwieni można uzyskać czytelne obrazy bez odbić w całkowitej ciemności, nie trzeba więc dodatkowo montować oświetlenia obiektu.
Gotowa do podłączenia
Kamera AXIS M3206-LVE ma wbudowaną pamięć typu Edge, dzięki czemu zapewniona jest nadmiarowość zapisów w razie utraty połączenia z kamerą. Ponadto funkcja Axis Zipstream z kodowaniem H.264 lub H.265 znacząco obniża wymagania w zakresie przepustowości i pamięci masowej. Można również podłączyć do portów I/O inne urządzenia w celu wyzwolenia alarmów lub akcji; połączenie z wejściem może być nadzorowane, co oznacza, że w razie przerwania połączenia generowany jest alarm. Port HDMI można także wykorzystać do podłączenia publicznego monitora lub wirtualnego okna przy tylnym wejściu.
Najlepsza jakość w swojej klasie
Ta efektywna kosztowo kamera zapewnia najlepszą jakość obrazu wideo w swojej klasie, a dzięki obsłudze aplikacji do analizy, takich jak AXIS Guard Suite, zapewnia lepsze możliwości dozoru. Dzięki interfejsowi AXIS T61 Audio and I/O Interface można użyć kamery do nasłuchu podczas transakcji lub zdarzeń lub do generowania ostrzeżeń głosowych w przypadku wtargnięcia. Ta odporna na akty wandalizmu i gotowa do montażu na zewnątrz kamera ma także osłonę chroniąca przed wpływem warunków atmosferycznych. Można ją montować na ścianach, sufitach i skrzynkach przyłączeniowych, korzystając z dołączonego do zestawu uchwytu montażowego.
Dane techniczne
| Typ kamery | Stałopozycyjna kopułkowa |
| Rozdzielczość | 2304 x 1728 |
| Liczba klatek na sekundę | 30 |
| Obiektyw | 2.9 mm, F2.0 |
| Kąt widzenia pionowy | 79 ° |
| Kąt widzenia poziomy | 105 ° |
| Tryb nocny | Tak |
| Detekcja ruchu | Tak |
| Minimalne oświetlenie | 0 lx |
| Bezpieczeństwo |
|
| Protokoły sieciowe |
|
| Standardy | IPv4 |
| Standardy | IPv6 |
| Pamięć wewnętrzna | 1024 MB |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Standard pamięci SD / CF | SDXC |
| Standard pamięci SD / CF | SDHC |
| Standard pamięci SD / CF | SD |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | 1 x HDMI |
| Złącza | RJ-45 |
| Złącza | 2,5 mm |
| Klasa szczelności | IP66 |
| Zasilanie | Power over Ethernet (PoE) IEEE 802.3af/802.3at Typ 1 Klasa 3, max 12,5 W, standard 4.2 W |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Kolor | Biały |
| Wymiary | 149 x 104 mm |
| Waga | 720 g |