Producenci
AXIS Kamera sieciowa M4206-V
Opis
AXIS M4206-V
Przystępna cenowo kamera kopułkowa mini dome z obiektywem zmiennoogniskowym.
Główne cechy:
- 3 MP / HDTV 1080p
- Zdalne ustawianie ostrości i zoomu w obiektywie zmiennoogniskowym
- Funkcja WDR zapewniająca wysoką jakość w słabym oświetleniu
- Zipstream z kodowaniem H.264 i H.265
- Wyjście HDMI na monitory dostępne publicznie
Dzięki kompaktowej kopułce kamerę AXIS M4206-V można zamontować tak, aby niełatwo było ją zauważyć. Kopułkę typu mini dome można przemalować, aby dopasować ją do otoczenia. Dostępne są również przezroczyste i przyciemnione osłony kopułek, umożliwiające ukrycie pozycji obiektywu. Dzięki temu kamery te idealnie nadają się do stosowania w miejscach, w których konieczne jest dyskretne monitorowanie.
Kamery te stanowią również element odstraszający, zapobiegając zachowaniom antyspołecznym i przestępczym: port HDMI umożliwia przesyłanie cyfrowego obrazu na dostępne publicznie monitory.
Doskonały obraz pod każdym kątem
Kamera sieciowa AXIS M4206-V oferuje elastyczne pole widzenia. Zmiennoogniskowy obiektyw 3-6 mm umożliwia zdalną regulację ustawień i ostrości. Kamera dostarcza obraz w rozdzielczości 3 MP (format szerokokątny 4: 3) i 1080p (format 16: 9), z kątem widzenia wynoszącym 100°. W trudnych warunkach oświetleniowych można skorzystać z funkcji WDR i Zipstream, które umożliwiają rejestrację ważnych szczegółów przy jednoczesnym obniżeniu zapotrzebowania na przepustowość i zasoby pamięci masowej nawet o ponad 50%.
Łatwy montaż. Niedroga eksploatacja
Kamerę AXIS M4206-V łatwo jest zamontować i obsługiwać. Dzięki różnorodnym akcesoriom kamerę można zamontować w dowolnym miejscu wewnątrz pomieszczeń. Do zamontowania kamery na ścianie lub suficie konieczne są jedynie dwie śruby, a obudowę wystarczy po prostu założyć i zatrzasnąć. Dodatkowo dzięki odpornej na wnikanie kurzu obudowie kamera jest zawsze zabezpieczona.
Dane techniczne
| Typ kamery | Stałopozycyjna kopułkowa |
| Rozdzielczość | QXGA 2048 x 1536 |
| Liczba klatek na sekundę | 30 |
| Matryca | RGB CMOS 1/2.5" |
| Obiektyw | 3-6 mm, F2.0 |
| Kąt widzenia pionowy | 72 ° |
| Kąt widzenia poziomy | 100 ° |
| Mikrofon | Nie |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Transmisja dwukierunkowa | Nie |
| Minimalne oświetlenie | 0.05 lx |
| Bezpieczeństwo |
|
| Standardy | IPv4 |
| Standardy | IPv6 |
| Pamięć wewnętrzna | 512 MB |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Standard pamięci SD / CF | SD |
| Standard pamięci SD / CF | SDXC |
| Standard pamięci SD / CF | SDHC |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | RJ-45 |
| Złącza | 1 x HDMI |
| Klasa szczelności | IP42 |
| Zasilanie | Power over Ethernet (PoE) IEEE 802.3af/802.3at Typ 1 Klasa 2, standardowo 3.2 W, max. 4.6 W. |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Kolor | Biały |
| Wymiary | 121 x 121 x 71 mm |
| Waga | 350 g |