Producenci
AXIS Kamera sieciowa M5525-E 50HZ
Opis
Kamera sieciowa AXIS M5525-E 50HZ
Kamera PTZ do montażu na zewnątrz i wewnątrz pomieszczeń, oferująca rozdzielczość HDTV 1080p i 10-krotny zoom.
Główne cechy:
- HDTV 1080p i 10-krotny zoom optyczny
- 360-stopniowy obrót ciągły
- Technologia Axis Zipstream
- Trzy profile scen
- Dwukierunkowa komunikacja audio i we/wy
- Opłacalna inwestycja
Kamera AXIS M5525-E to rozsądny wybór. Ta kamera ma przystępną cenę i wiele nowoczesnych funkcji, które mają kamery z najwyższej półki. Nadaje się ona szczególnie do dozoru sklepów, szkół, lobby i innych otwartych przestrzeni na zewnątrz i wewnątrz pomieszczeń.
Nic się nie ukryje
Poruszające się obiekty łatwo śledzić dzięki rozdzielczości HDTV 1080p, 10-krotnemu zoomowi optycznemu i ciągłemu panoramowaniu w zakresie 360°. Kamera AXIS M5525-E dostarcza zarówno szczegółowy obraz w przybliżeniu, jak i ogólny podgląd obszaru, tak aby można było obserwować cały obiekt. Kamera obsługuje również WDR Forensic Capture, funkcję zapewniającą wysoką szczegółowość w przypadku jednoczesnego występowania w scenie jaśniejszych i ciemniejszych miejsc. Kamera ma wyjątkową światłoczułość, zapewniająca rejestrację wysokiej jakości obrazów nawet podczas nagrywania w niemal całkowitej ciemności.
Wszechstronna
Kamera AXIS M5525-E to wszechstronna kamera do stosowania na zewnątrz i wewnątrz pomieszczeń, pasująca do wszystkich uchwytów PTZ firmy Axis. Kamera zapewnia dwukierunkową komunikację audio i cztery porty We./Wy. w celu integracji z innym sprzętem. Można wybrać jeden z trzech profili sceny:
- Profil kryminalistyczny do rejestracji szczegółów w trudnych warunkach
- Profil wewnętrzny zapewniający optymalne kolory podczas rejestracji wewnątrz pomieszczeń
- Profil zewnętrzny zapewniający ulepszony obraz podczas dozoru na zewnątrz pomieszczeń
Kamera automatycznie dostosowuje czas ekspozycji, balans bieli, aperturę, ostrość, kontrast i szum, tak aby dopasować je do konkretnego scenariusza. Dzięki temu można uzyskać doskonałą jakość obrazu i zapewnić niski koszt montażu.
Ostre obrazy. Mała przepustowość.
Kamera AXIS M5525-E jest wyposażona w technologię Axis Zipstream, która służy do analizy strumienia wideo w czasie rzeczywistym w celu określenia obszarów zainteresowania. Obszary te są kompresowane w nieco mniejszym stopniu niż pozostałe obszary, co pozwala na zachowanie pełni szczegółów przy niezmienionej jakości obrazu i jednoczesnym zmniejszeniu zapotrzebowania na przepustowość i pamięć o nawet 50%. W rezultacie otrzymujemy obrazy wysokiej jakości i oszczędzamy pieniądze.
Dane techniczne
| Typ kamery | PTZ |
| Rozdzielczość | Full HD 1080p |
| Liczba klatek na sekundę | 25 |
| Matryca | CMOS 1/2,8" z progresywnym skanowaniem |
| Obiektyw | 4,7 - 47 mm, F1.6 - 3.0 |
| Kąt widzenia pionowy | 37 ° |
| Kąt widzenia poziomy | 61 ° |
| Mikrofon | Nie |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Transmisja dwukierunkowa | Tak |
| Minimalne oświetlenie | 0.01 lx |
| Bezpieczeństwo |
|
| Standardy | IPv6 |
| Standardy | IPv4 |
| Pamięć wewnętrzna | 256 MB |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Standard pamięci SD / CF | SDXC |
| Standard pamięci SD / CF | SD |
| Standard pamięci SD / CF | SDHC |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | RJ-45 |
| Klasa szczelności | IP66 |
| Zasilanie |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Kolor | Biały |
| Wymiary | 165 × 165 × 132 mm |
| Waga | 1.1 kg |