Producenci
AXIS Kamera sieciowa P1445-LE
Opis
Kamera sieciowa AXIS P1445-LE
Pełny zakres funkcji, całodobowy dozór w rozdzielczości 2 MP
Główne cechy:
- 2 MP przy 25/30 kl./s
- OptimizedIR
- Technologia Forensic WDR i Lightfinder
- Porty We./Wy. i obsługa audio
- Technologia Zipstream
Szukasz efektywnego kosztowo rozwiązania do całodobowego dozoru wewnątrz i na zewnątrz obiektów? Potrzebna Ci kamera sieciowa AXIS P1445-LE Network Camera. Wytrzymała, wszechstronna kamera z wieloma fantastycznymi funkcjami w tym rejestracją dźwięku AXIS P1445-LE doskonale nadaje się do wielu zastosowań.
Tam, gdzie tylko zechcesz
Kamera AXIS P1445-LE to doskonały wybór do dozoru wewnątrz budynków. Dodatkowe funkcje obejmują wykrywanie wstrząsów, odporność na uderzenia (klasa ochrony IK10) i na działanie ekstremalnych temperatur od -30 °C do 60 °C (od -22 °F do 140 °F). Kamera AXIS P1445-LE dostarcza również doskonałej jakości obrazy na zewnątrz i w trudnych warunkach środowiskowych.
Światła, kamera, akcja!
AXIS P1445-LE rejestruje sceny bez ruchu i z ruchem w wysokiej rozdzielczości i w trudnych warunkach oświetlenia, w tym w całkowitej ciemności. Wszystko to dzięki rozdzielczości 2 MP przy 25/30 kl./s i wszystkim doskonałym funkcjom Axis zapewniającym kompensację przy słabym oświetleniu.
Funkcja Axis Forensic WDR zapewnia czytelny obraz scen z jasnymi i ciemnymi obszarami. Funkcja P-Iris zapewnia optymalną głębię ostrości, rozdzielczość i kontrast obrazu. Technologia Axis Lightfinder pozwala uzyskać kolorowy obraz w niemal całkowitej ciemności. Całości dopełnia technologia Axis OptimizedIR, czyli zoptymalizowane podświetlenie w podczerwieni, oświetlające w pełni całkowicie ciemne sceny na odległość do 40 metrów.
A to nie koniec!
Poza doskonałą jakością obrazu w dowolnym oświetleniu i niemal dowolnym miejscu kamera AXIS P1445-LE oferuje jeszcze więcej! Kamera ma możliwość rejestracji dźwięku. Może ona obsługiwać wbudowane funkcje analizy. Dodatkowe funkcje można dodawać dzięki portom We./Wy. Dzięki takim funkcjom, jak zdalny zoom i autorotacja w widoku korytarzowym montaż jest szybki i niedrogi. Technologia Axis Zipstream zapewnia szczegółowość obrazu wideo w pełnej jakości i zmniejsza zapotrzebowanie na przepustowość i pamięć o 50% lub więcej. W rezultacie otrzymujemy obrazy wysokiej jakości i oszczędzamy pieniądze.
Dane techniczne
| Typ kamery | Stałopozycyjna typu bullet |
| Typ kamery | Kompaktowa |
| Rozdzielczość | Full HD 1080p |
| Liczba klatek na sekundę | 60 |
| Matryca | RGB CMOS 1/2.8" |
| Obiektyw | 2.8 - 8.5 mm, F 1.2 |
| Kąt widzenia pionowy | 62 ° |
| Kąt widzenia poziomy | 110 ° |
| Mikrofon | Wbudowany |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Transmisja dwukierunkowa | Nie |
| Tryb nocny | Tak |
| Minimalne oświetlenie | 0 lx |
| Bezpieczeństwo |
|
| Standardy | IPv4 |
| Standardy | IPv6 |
| Pamięć wewnętrzna | 512 MB |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Standard pamięci SD / CF | SD |
| Standard pamięci SD / CF | SDHC |
| Standard pamięci SD / CF | SDXC |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Złącza | RJ-45 |
| Zasilanie | Power over Ethernet (PoE) IEEE 802.3af / 802.3at typ 1 klasa 3, maks. 12,95 W; standardowo 5,6 W |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Kolor | Biały |
| Wymiary | 132 x 132 x 260 mm |
| Waga | 1 kg |